מדריך קצר לבחירת רהיטים מעוצבים לבית

במאמר שלפניכם תלמדו כיצד לבחור רהיטים מעוצבים לבית. המאמר יחלוש על פני מספר נושאים חשובים, בחירת העיצוב, עבודה מול חנות רהיטים מעוצבים וליטושי עיצוב אחרונים לפני שבוחרים. קוראי מדריך זה ישכילו ללמוד בקלות כיצד לגבש רהיטים מעוצבים לבית שלהם.

בחרו רהיטים מעוצבים על פי מראה החדרים הקיים

גשו לכל חדר שזקוק לפריטי ריהוט חדשים ובדקו בהשוואה אליהם, לשטיחים ולפרופילי החלונות את מצב העיצוב בו. בהתאם לכך, גבשו סט של צבעים וצורות ריהוט שעשויים להתאים למקום. לדוגמה, חדר שכל הרהיטים בו מרובעים מודגשים, מסביבת החלון ועד אחרון המדפים, הוא חדר שנראה כמו עיצוב בורגני, ולכן יידרשו רהיטים שיבטאו מוטיב זה. לעומת זאת, חדר שיש בו מעט ליטושים עגולים בקצוות השולחנות, החלונות והכסאות נוטה יותר לסגנון כפרי. את הצבעים מומלץ לגבש על פי מה שרואות עיניכם: לבחור בגוון שיבטא בצורה הטובה ביותר את השילוב של הרהיטים עם הפנורמה בחדר.

גבשו את בחירתכם בהדמיית מחשב

בשלב זה, יהיה עליכם לגבש את מבנה הרהיטים שלכם בהדמיית מחשב של חנות רהיטים. למעשה, אם שקדתם על תכנון העיצוב, בחירתו בהדמיית המחשב של חנות הרהיטים תהיה קלה. רהיטים מעוצבים לבית ניתן למצוא בקלות בחנות רהיטים פרטית, בוודאי אם ערכתם עיצוב מקדים ואתם יודעים מהן הציפיות שלכם לגבי הצבע והצורה של כל רכיב.

בדקו שהרהיטים מתאימים להצבה בחדרים שלכם

רהיטים מעוצבים לבית הם קודם כל רהיטים שמתאימים למידות המוקצות. לכן, אם בחרתם חלל ודאגתם למצוא לו רהיט, יהיה עליכם לבדוק מהן המידות שלו כדי להיווכח שנוצרת התאמה. תשימו עין במיוחד על המידות שנראות לכם קטנות ומוגבלות: מנידת הרוחב בשל עומס רהיטים סמוך או מידת הגובה במידה ומדובר בחדר עם תקרה נמוכה.

בדקו שהרהיטים מתאימים לחדר מבחינת פרספקטיבה

מומלץ לבדוק שהרהיטים לא יותר מדי כהים בחדר גדול ולא יותר מדי בהירים בחדר קטן, אלא אם כן הם משולבים בחדר שכבר יש בו רהיטים ואז הצבע שלהם הוא שקובע. מומלץ לוודא שהרהיטים אינם מאד עבים אם החדר קטן ואינם מאד דקים במידה והוא גדול. בדרך זו, תוכלו לוודא התאמה עיצובית מושלמת בזכות המראה השקול שיתקבל.

קוביקס

קוביקס

רהיטים מעוצבים באווירה מודרנית. יצור ושיווק רהיטים לבית ולמשרד עם ותק של כ-10 שנים בתחום, בשיתוף מעצבים ואדריכלים מובילים בארץ.
בקוביקס אנו מתמחים ביצירת רהיטים בהתאמה אישית וליווי אישי של לקוחות ומעצבים בתהליך העיצוב והיצירה.

Call Now Button
×