מדריך קצר לרכישת ריהוט משרדי

מעוניינים לדעת כיצד לרכוש ריהוט משרדי איכותי? במאמר זה אנו נספק לכם את המדריך המלא להשלמת הריהוט בחללי העבודה שלכם. המדריך יחלוש על מספר נושאים כמו אפיון העיצוב והפרזול, התאמה לסגנונות עיצוב ספציפיים, בדיקה שהבחירה שלכם מתאימה לשילוב בחדרים, ועוד. קריאה מהנה!

גבשו את מתווה העיצוב הבסיסי של הרהיטים

כשאתם בוחרים ריהוט משרדי, חשוב לבוא עם תכנית, כך שכאשר תפנו לחנות הרהיטים, הרכישה תהיה קלה ויעילה. אם המשרד שלכם ריק לחלוטין, ללא גמרים, טרי מהקבלן, אתם למעשה קובעים מה יהיה חזונו העיצובי. במצב כזה אתם יכולים לקחת את המשרד שלכם לכיוון העיצוב האותנטי, על בסיס רהיטי עץ עם פרזול שחור, או לבסס עיצוב מודרני עם צבעים בהירים ולבנים. ברוב המקרים, משרד יתקבל כשהוא מכיל גמרים כמו פרקטים, מרצפות, פרופילים של חלונות ועבודות גבס. אז, כדאי יהיה להשתמש בהם כרפרנס לקביעת סגנון העיצוב של הריהוט. במידה והמשרד כבר מרוהט ונדרשת לו רק השלמה, יש להשתמש אך ורק ברהיטים הקיימים לקביעת העיצוב של החדשים.

בחרו את הרהיטים שתכננתם באמצעות הדמיית מחשב

הדמיית מחשב היא כלי אינטרנטי של חנות רהיטים המאפשר לכם לבחור אותם מבלי לצאת מהמשרד. ריהוט משרדי מומלץ לבחירה בשיטה זו משום שהיא קלה ומהירה במיוחד. נשארים במשרד, נגשים לחדר בו אנו זקוקים לרהיטים, מעיינים בתכנון העיצובי שגיבשנו בשלב הקודם של המדריך ומחפשים את הרהיטים המבוקשים בהדמיה. מצאתם אותם? פתחו את התמונות שלהם ובדקו שהן מתאימות לשילוב בחלל המשרד, כפי שציפיתם.

ודאו כי הרהיטים מתאימים למידות המיקומים במשרד

חשוב להקליק על תמונתו של כל רהיט כדי לצפות במידות שלו ולהבטיח כי הן מתאימות לייעוד. אם מדובר בפינת קפה, יש למדוד את גודל פינת הקפה שלכם במשרד ולוודא שהשולחנות הנמוכים שמסופקים בהזמנה קטנים מכך ויכולים להיות מוכלים בשטח זה. כך יש לעשות עם כל סוג אחר של רהיט בכל חדר אחר.

ודאו כי הרהיטים מתאימים לפרספקטיבה של החדר

במידה והחדר גדול, מומלץ לבחור עבורו רהיטים בהירים ועבים ובמידה והוא קטן, מומלץ לבחור עבורו רהיטים דקים ובעלי גוון כהה. כל זאת כדי למנוע מצב של הצבת ריהוט באופן מגושם בתוך החדר. חשוב לציין כי אין לבצע תיקוני גוון בחדר מרוהט בו נדרש ריהוט להשלמה.

Picture of קוביקס

קוביקס

רהיטים מעוצבים באווירה מודרנית. יצור ושיווק רהיטים לבית ולמשרד עם ותק של כ-10 שנים בתחום, בשיתוף מעצבים ואדריכלים מובילים בארץ.
בקוביקס אנו מתמחים ביצירת רהיטים בהתאמה אישית וליווי אישי של לקוחות ומעצבים בתהליך העיצוב והיצירה.

Call Now Button
×