מזנונים יוקרתיים בסגנון מודרני – להזרים חדשנות לבית

מהו הסוד שבהתוויית מזנונים יוקרתיים? מה עושה רהיט כמו מזנון ליוקרתי בימינו? מה שנחשב היה ליוקרתי לפני עשרות שנים בענף המזנונים משתנה ללא היכר כשמדובר בימינו. אם אתם מתכנני רהיטים ותיקים שנמצאים לפני שדרוג עכשווי, ייתכן כי מאמר זה יהיה לכם לעזר רב כשתגיעו לטפל במזנונים שלכם. הבה ונכיר את תכונות היוקרה השונות ברהיטי האחסון מספר אחד בסלונים ביתיים.

סגנון פתיחה שטוח ללא ידיות

בין אם תבחרו מזנונים יוקרתיים מיני דלתות ובין אם תבחרו אותם עם מגירות, אין ידיות וזה סמל סטטוס עיצובי, לא משהו מקרי. כאשר מבקשים לפתוח דלת, מדובר במנגנון לחץ שדחיפתה מושכת אותה באורח פלא החוצה והסגירה באותה דרך בדיוק. במגירות, ישנה מגרעת עליונה או תחתונה שניתן למשוך כדי לפתוח ולדחוף כדי לסגור. ללא ספק, דגם המזנונים השטוחים נחשב מאד בעיצוב המודרני ונוכחותו מהווה סמלך סטטוס חשוב בקרב מעצבים או דיירים שאוהבים איכות חזותית.

סגנון עיגון – מרחף דמוי אוויר

בשונה ממזנוני אוויר אמיתיים שהם חלק מהכונניות במרחב, מזנון מרחף אינו נמצא באמת באוויר אלא מעוגן בבסיס הנחה על הרצפה כה דק וכה קשה לראייה עד כדי כך שלצופה זה נראה מזנון קדוח לכל דבר ועניין. כיצד מזהים? מזנונים יוקרתיים המבוססים על תלייה נמוכה מעידים בדרך כלל שהם מרחפים. נמוכה באחדות סנטימטרים מהקרקע. בנוסף, מזנונים יוקרתיים מרחפים הם בדרך כלל מזנונים עכשוויים בעיצוב ולכן במקרים רבים אין ידיות. חוסר נוכחות הידיות היא אפקט מודרני חשוב שבמהותו מינימליזם עיצובי: דווקא מיעוט שכבות עיצוב הוא שגורם לו להתהוות בפועל על הצד היפה ביותר.

בחירה בפועל של מזנוני יוקרה מתקדמים

בחירה של מזנונים יוקרתיים מומלצת עד מאד לביצוע בחברת רהיטים מוסמכת אשר לה קווי יבוא של רהיטים מבתי חרושת מתקדמים בעולם. בחברה זו תוכלו לבחור מזנונים יוקרתיים על פי הזמנה ובהתאם למה שנדרש במדפים, פתוחים, עם דלתות או עם מגירות. חשוב לבחור גם בצבעי עיצוב שלדעתכם מתאימים למרחב הסלוני.

קוביקס – מזנונים יוקרתיים לפי הזמנה

בחברת קוביקס מספקים ללקוח מזנונים יוקרתיים בהתאמה להזמנתו. ניתן לבחור צבע ממניפות הצבעים של טמבור או נירלט וכן תצורה בסיסית שלו ושל הידיות שלו, אם הן בנמצא. ניתן לבחור דגם מרחף או דגם שנראה שהוא עומד על הקרקע במתכונת עיצוב מסורתית באופן יחסי. ניתן לבחור מגוון רחב של תאי אחסון בגדלים שונים, פתוחים או עם מגירות ודלתות.

Picture of קוביקס

קוביקס

רהיטים מעוצבים באווירה מודרנית. יצור ושיווק רהיטים לבית ולמשרד עם ותק של כ-10 שנים בתחום, בשיתוף מעצבים ואדריכלים מובילים בארץ.
בקוביקס אנו מתמחים ביצירת רהיטים בהתאמה אישית וליווי אישי של לקוחות ומעצבים בתהליך העיצוב והיצירה.

מוצרים שעשויים לעניין אותך

Call Now Button
×