מזנונים לטלוויזיה בעיצוב יוקרתי וחדשני

בואו להתחדש בדגמים מרעננים של מזנוני טלוויזיה מן המעלה הראשונה! מזנונים לטלוויזיה ייקחו את החוויה שלכם עם המרקע למעלה אחרת. אללה מזנונים ייעודיים לצפייה בטלוויזיה, המכילים תאים לאחסון חלקי מולטימדיה ייעודיים. מעוניינים לדעת מהם האפשרויות הכי מודרניות לבחירת מזנוני הפלא? בואו להכיר עולם שלם של פתרונות אחסון ייעודיים לטלוויזיה שלכם!

מזנונים עומדים לטלוויזיה

מזנוני רצפה חד קומתיים אשר נועדו להעמדת הטלוויזיה במרכזם. היא מוצבת בדיוק איפה שהכי נוח לצפות בה, שעונה על החלק התחתון של הקיר, עם גובה שהמזנון מספק לה. מזנונים לטלוויזיה בסגנון זה ניתן לגבש בהמון דרכי עיצוב, בחירת מגירות או מדפים פתוחים, גיבוש מזנון עם ידיות מגירות או על בסיס פתיחה חלקה עם מגרעת או מנגנון לחץ, ועוד. הרעיון מאחורי מזנונים לטלוויזיה בדגמים עומדים הוא המודרניזם: מעט שכבות עיצוב, וכאשר ישנן שכבות אקסטרה כמו ידיות למגירות, הן מאד קטנות ולא משפיעות על העיצוב הכללי. מי שמחפש חידוש מודרני לסביבה של הטלוויזיה ימצא זאת בדגמי מזנונים לטלוויזיה.

מזנונים מרחפים לטלוויזיה

מזנונים מרחפים מבוססים על אפקט של ריחוף. המזנון נראה שנקדח בקיר, אך בפועל הוא עומד לגמרי על הרפה, עם בסיס דק שלא ניתן לראות אפילו ממרחק קרוב. מזנונים לטלוויזיה מסוגים אלה מגשימים עבורכם מטרה כפולה: הם גם לא נראים כמי שהונחו על הרצפה וגם הלא צריך לקדוח אותם בשביל לייצר תוצאת עיצוב שוברת שוויון. מזנונים מרחפים הם מהנמכרים ביותר בתעשיית הבידור והמולטימדיה הביתית.

מזנונים עם מדפי אחסון מגוונים

ניתן לבחור מזנונים לטלוויזיה עם מידוף פתוח או עם מגירות בוטיק. חשוב לבחור מזנונים לטלוויזיה שיספקו את צרכי העיצוב ויאפשרו לכם להטמיע את התכולות שתכננתם להציב בהם. אטם מדובר על מדיות של סרטים ומוזיקה על גבי תקליטורים למשל חשוב שיהיה זה מדף סגור במגירה, לעומת חפצים שלא זקוקים לשימור סגור ויכולים להתארח גם על מידוף פתוח.

קוביקס – מזנונים לטלוויזיה בהזמנה מיוחדת

אצלנו בקוביקס מעניקים שירות מצוין על מזנונים לטלוויזיה לסוגיהם. החברה מתמחה בעיצוב מודרני המבוסס על מעט שכבות דקורטיבית אך כל אחת מהן מבריקה ושוברת שוויון בזכות עצמה. זו המשמעות של עיצוב מודרני מעשי עם מזנונים לטלוויזיה בליטוש מיוחד. מזנונים של קובקס מספקים את כל פתרונות האחסון הטובים ביותר ואת העיצובים החמים והנחשקים מהעת האחרונה. לרכישת מזנונים לטלוויזיה באיכות ניתן לפנות לצוות המכירות והייעוץ של קוביקס.

Picture of קוביקס

קוביקס

רהיטים מעוצבים באווירה מודרנית. יצור ושיווק רהיטים לבית ולמשרד עם ותק של כ-10 שנים בתחום, בשיתוף מעצבים ואדריכלים מובילים בארץ.
בקוביקס אנו מתמחים ביצירת רהיטים בהתאמה אישית וליווי אישי של לקוחות ומעצבים בתהליך העיצוב והיצירה.

מוצרים שעשויים לעניין אותך

Call Now Button
×