מזנונים מעוצבים – כך מומלץ לבחור אותם

מזנונים יכולים להיות ניחנים בעיצובים שונים, וכאן חשוב לומר שהדקורציה המודרנית היא יותר מסגנון בחירה. בימינו, זו חזות הכל בעיצוב הבית. בתים רבים נהנים מספריות שפרוסות על כל רחבי הקיר וממזנונים שיוצרים מרחבים מדהימים. במילים אחרות, גם אם הבית שלכם אינו גדול, עצם התקנתם של מזנונים מעוצבים בשיטה מודרנית יוצר תחושה של מרחב ענק. כיצד זה קורה? משום שהעיצוב המודרני מכוון לשני אלמנטים: אחד הוא שמדובר ברהיטים דקים. אם נשווה כל ריהוט כפרי לכל ריהוט מודרני, לרוב מידת העובי של האחרון תהיה יותר דקה, כשרוב החלק העבה אינו משרת את הצרכן במובן הפרקטי של המילה, אלא הולך על עיצוב אומנותי. שנית, מבחינה עיצובית מדובר על רהיטים מינימליסטיים. מזנונים מודרניים לא ניחנים בגילופים, חריטות ולעתים גם לא בידיות בדלתות, מה שמאפשר ליהנות משכבה אחת של צבע וצורה. אפקט מינימליסטי זה הופך גם את הקטנים שבחדרי הבית למקומות שנראים כמו מרחבי ענק.

מהן אפשרויות בחירת מבנה המזנון?

למבנה המזנון מספר אפשרויות. מזנונים מעוצבים עשויים להיות מבוססים על פתרון אחסון נמוך גובה, שהמדפים צמודים לקיר התחתון ולרצפה באמצעות רגליים מרחפות. לאותם מזנונים ניתן לשדך התקני גובה שונים: כוננית קידוח בקיר בעלת עיצוב דומה או כוננית הברגה לחלק העליון של המזנון שאינה מצריכה קידוח.

מהן אפשרויות קביעת הצבעים והעיצוב?

מסתבר כי גם מזנונים מעוצבים מודרני ניחנים בכללים דקורטיביים שמומלץ לדעת. הידיות, אם ישנן, בדרך כלל יהיו שונות מצבע הדלת והמזנון העיקריים, אולם ניתן למצוא מספר דגמים בהם הצבעים זהים. במזנונים בהם הקומה השנייה היא כוננית קידוח מופרדת, נהוג לעצב אותה בדיוק כמו את המזנון, באותה מידת עובה ועם אותה גיאומטריה בתאים (ללא קשר לסוג התאים, דלת או פתוחים). לעומת זאת, אם הוחלט על כוננית שמוברגת למזנון ולא צריך לקדוח אותה, העיצוב צריך להיות דק יותר מזה של המזנון ולהכיל שינויים גם בתחום הגוון.

חפשו את מזנוני הפאר שלכם ב- Cubix רהיטים מעוצבים

מזנונים מעוצבים מומלץ לרכוש בחברת הבוטיק Cubix המתמחה בריהוט מודרני דקורטיבי. החברה משווקת מזנוני דלת ומדפים פתוחים ושילובים של פתרונות מידוף אלו. כמו כן, היא מוכרת מזנונים מעוצבים נמוכים, לצד אפשרויות שונות של מדפי גובה, ממטריצות קידוח ועד כונניות מוברגות למזנונים. הבחירה נעשית באמצעות הדמיית מחשב אינטרנטית מבלי לצאת מן הבית.

Picture of קוביקס

קוביקס

רהיטים מעוצבים באווירה מודרנית. יצור ושיווק רהיטים לבית ולמשרד עם ותק של כ-10 שנים בתחום, בשיתוף מעצבים ואדריכלים מובילים בארץ.
בקוביקס אנו מתמחים ביצירת רהיטים בהתאמה אישית וליווי אישי של לקוחות ומעצבים בתהליך העיצוב והיצירה.

מוצרים שעשויים לעניין אותך

Call Now Button
×