מזנונים מרחפים – להציג אותם באוויר כשהם עומדים על הרצפה

באמצעות מזנונים מרחפים ניתן להסדיר בסלון עיצוב מודרני בן זמננו במלוא מובן המילה. למי שנוהה אחר עיצוב זה מומלץ לשלב בסלונו מזנון מרחף אשר ניחן בכל רזי העיצוב המודרניים: ראשית כל, המזנון אינו מכיל ידיות, אלא מגירות לחץ בלבד, לצד תאים דקים פתוחים. כל זה מקנה לו מראה דק הנדרש בסוגת העיצוב המודרנית. שנית, הוא לא נראה כמי שמוצב על הקרקע. בעוד הטכניקה של הצבה גלויה על הקרקע מעידה על מראה שמרני של פעם, במודרניזם מחדשים אפילו שם: המזנון נראה כי קדחו אותו בקיר. בהתבוננות מעמיקה מקרוב, הוא על הרצפה, פשוט הבסיס שלו מאד דק ובצבעים חלביים שגורמים לו לא להיראות ממרחק. שני האלמנטים הללו משייכים מזנונים מרחפים למודרניזם כמעט יותר מכל רהיט אחר.

הכרת דגמי מזנונים מרחפים

ניתן לבחור מזנונים מרחפים מדפי כוורת או מזנונים מרחפים מגירות או לשלב בין השניים. הדגמים הללו משרתים אנשים שונים, כל אחד ומטרתו: אם יש מוצרים שצריך לשמור לצד הטלוויזיה, מבלי שתתהווה שריטה עליהם, למשל תקליטי ויניל או תקליטורים, מומלץ כי המדפים של מזנונים מרחפים יהיו סגורים על מנת לספק הגנה למוצרים הללו. לעומת זאת, אם המטרה היא לאחסן ספרים, מסמכים וכיוצ"ב, ניתן ואף מומלץ לבחור מדפים פתוחים שידמו ספרייה ויאפשרו סידור יעיל וקל של התכולה.

בחירת גוונים עבור מזנונים מרחפים

על מנתך לבחור גוון עבור כל אחד מדגמי מזנונים מרחפים יש לבחור בחברת צביעה, טמבור או נירלט, ולהתבונן במניפת הצבעים הכוללת שלהן. ניתן לבחור כל אחד מהפריטים במניפה שישמש כצבעם של מזנונים מרחפים, או לבחור מספר צבעים לשילוב שכזה. בחירת הגוון המומלצת ביותר לעשייה היא על בסיס מה שנראה בחדר עכשיו, בתור השוואה עתידית.

מזנונים מרחפים מבית Cubix: איכות ועיצוב חסרי פשרות

מזנונים מרחפים מבית קוביקס מספקים למשתמש את כל מה שהוא צריך בשביל התנהלות קלה ומהירה על תכולת האחסון בסלון והנאה מעיצוב מרחבי יוקרתי בפורמט מודרני. מזנונים מרחפים הם אבות הטיפוס של העיצוב המודרני בשל האפקט של דימוי קיבוע-קיר, על אף שהמזנון עומד על הרצפה וכלל לא מחובר אליו. מזנונים מרחפים מודרניים יוצרים מראה חדשני אשר יכול לקדם גם בתים כפריים או עתיקים לעבר מחוזות אלה. בחברת Cubix תוכלו למצוא מזנונים מרחפים בעלי לוק עכשווי להטמעה בכל חדר בעל עיצוב זהה, על פי צרכי הלקוח.

Picture of קוביקס

קוביקס

רהיטים מעוצבים באווירה מודרנית. יצור ושיווק רהיטים לבית ולמשרד עם ותק של כ-10 שנים בתחום, בשיתוף מעצבים ואדריכלים מובילים בארץ.
בקוביקס אנו מתמחים ביצירת רהיטים בהתאמה אישית וליווי אישי של לקוחות ומעצבים בתהליך העיצוב והיצירה.

מוצרים שעשויים לעניין אותך

Call Now Button
×