מזנונים סלוניים מהודרים בגימור מיוחד – כאן תמצאו אותם

בואו ליהנות ממבחר מזנונים סלוניים מעוצבים לשיפור עיצוב הסלון והנגישות לפתרונות אחסון מן המעלה הראשונה! במאמר זה נציג מספר דוגמאות למזנוני איכות אשר יעשירו מאד את מראה הסלון שלכם ואת אפשרויות האחסון מכל בחינה. בואו להתקדם ולקדם את הסלונים שלכם באמצעות רכישת מזנונים איכותיים באמת!

מזנונים חד קומתיים

מזנונים בעלי קומת אחסון אחת. הם לא מצריכים קידוח אלא פשוט הצבה על הקרקע. חלק מהדגמים מגיעים עם רגליים דקיקות בצבע בעל גוון חלבי, מה שמאפשר לדמות מצב שהמזנונים נקדחו בקיר על אף שהם לא. למצב כזה קוראים "מזנונים מרחפים" והם ניתנים להסדרה בעיצובים שונים, מודרניים כעתיקים.

מזנונים רב קומתיים

מזנונים המאפשרים אחסון ביותר מקומה אחת. אם בעבר היו אלו מגדלי מזנונים שהוצבו כמו עמוד והיה צריך לרכוש שרפרף כדי להגיע למעלה, כיום רוכשים מזנון וסט מידוף שנראה כמוהו בגוון ובצורה של ההחסנים. את המדפים הללו קודחים לקיר מעל המזנון ונהנים מתשתית אחסון רב קומתית. מזנונים אלו זמינים בכל סוגי העיצובים, מודרניים כעתיקים.

מזנונים עם תאי אחסון מיוחדים

ישנם תאי אחסון שהם אינם דלת, אינם מגירה ואינם תאי כוורת פתוחים, אלא תאים שמיועדים לאחסון מיוחד. לדוגמה, תא אחסון נעליים. נעליים לא יכולות להיות מוצבות במגירה ובארון כי העור והבד ייהרסו. מנגד, גם הצבת נעליים במרחב פתוח וצובר אבק וקרינת שמש היא לא מצב אידאלי. לכן, ניתן לבחור מזנון עם תא מחורץ. התא הוא דלת עם חריצים שמאפשרים לנעליים לנשום וגם להישמר מפגיעת אבק והשפעות של אקלים חיצוני.

בחירת מזנונים סלוניים בחברת Cubix – ליהנות מכל היתרונות!

מזנונים סלוניים שנרכשים בחברת קוביקס מזכים את הצרכנים בכל היתרונות! יותר עמידוּת, יותר איכוּת ועיצוב מעורר השראה בכל פריט! בואו לקדם את חדרי האורחים שלכם ולהציב בהם מזנונים מבית Cubix! כאן תוכלו ליהנות מכל מה שאתם צריכים בשביל לממש פתרונות אחסון מתקדמים ולזכות את עצמכם במה שאתם צריכים בשביל להתקדם ולקדם את הסלון שלכם. מזנונים אלו ניתנים להסדרה בכל סגנונות העיצוב, מכפרי ועד מודרני, וניתן להזמין אותם מבלי לצאת מהבית, באמצעות הדמיית מחשב מפורטת עם תמונות, מידות, פונקציונאליות וחומרי ייצור.

Picture of קוביקס

קוביקס

רהיטים מעוצבים באווירה מודרנית. יצור ושיווק רהיטים לבית ולמשרד עם ותק של כ-10 שנים בתחום, בשיתוף מעצבים ואדריכלים מובילים בארץ.
בקוביקס אנו מתמחים ביצירת רהיטים בהתאמה אישית וליווי אישי של לקוחות ומעצבים בתהליך העיצוב והיצירה.

מוצרים שעשויים לעניין אותך

Call Now Button
×