מידע שימושי על הסדרת רהיטים בהתאמה אישית למשרד

עיצוב המשרד מצריך הזמנת רהיטים מחברת רהיטים המתמחה בריהוט משרדי. מה צריך להזמין? ובכן, את מה שעינינו רואות בכל משרד: ספריות מתכת בשילוב עץ, שולחן לחדר קבלת הפנים, שידות אחסון לחדרי עובדים קונסולות אחסון למסדרונות המשרד, ועוד. כיצד מומלץ לממש זאת? במאמר זה נספק את כל המידע המבוקש בנושא חשוב זה.

גיבוש מבנה הרהיטים – מכאן הכל מתחיל

מבנה הרהיטים מבטא את האופן בו תשתמשו ברהיטים. לדוגמה: ספרייה עם מעט קומות אל מול ספרייה עם הרבה קומות בשילוב הדום גובה? קונסולה לאחסון מזדמן של פריטים במסדרון או קונסולת אחסון מרכזית? שולחן קבלת פנים המבוסס על רהיט ארוך ובודד או מספר רהיטים קצרים הניתנים להפרדה? המבנה תלוי בשימוש המעשי שלכם. מומלץ לחשוב היטב על כל פרט ופרט ברהיטים השונים לפני שמזמינים.

תכנון העיצוב של הרהיטים – קביעת הצבע והעובי

צבע הרהיטים מבטא את אופן הפירוש הראשוני של המראה שלהם. למשל שולחן קבלת פנים מעץ יבטא נישה דקורטיבית יותר כפרית בעוד שולחן שחור או בצבעים צבעוניים הניתן להפרדה מבטא נישה מודרנית. עובי הרהיט תלוי לגמרי בחדר המבוקש. בחדר מאד גדול, למשל אולם קבלת פנים רחב, רצוי שהרהיטים יהיו עבים בעוד שבחדר עבודה מודולרי קטן רצוי שהרהיטים יהיו דקים, וכל זאת כדי להימנע ממצב בו רהיט מסוים בולט מדי במרחב או לא משפיע ברמה בנראות שלו מאידך.

הסדרת רכישת הרהיטים בפועל

אם הגעתם למסקנה כיצד צריכה להיראות אסופת רהיטים בהתאמה אישית למשרד שלכם, דרך הבחירה מעתה קלה מאד. ניתן פשוט לגשת להדמיית מחשב של חברת רהיטים ולבחור כל רהיט בהתאם לעיצוב שקבעתם. העבודה עם הדמיית המחשב קלה מאד. מתחברים לאינטרנט, ניגשים לאתר אינטרנט של חברת רהיטים, ניגשים לסוג הרהיטים שמעוניינים לרכוש ובוחרים בדגם שמבטא את התכנון המבני והעיצובי שלמדתם ליישם במאמר זה. ומה חשוב כדי שתהיה לכם הצלחה ללא אכזבות? קודם כן, להקפיד לגשת לחנות רהיטים פרטית שהיא לא חלק מזכיינות או רשת שיווק, לקבלת מבחר גדול ושירות מצוין. שנית, לגשת לחנות שמתמחה בעיצוב משרדי מודרני כדי שהמבנה שלכם ייראה כמו משרד ולא כמו בית שיש בו חדר עבודה.

Picture of קוביקס

קוביקס

רהיטים מעוצבים באווירה מודרנית. יצור ושיווק רהיטים לבית ולמשרד עם ותק של כ-10 שנים בתחום, בשיתוף מעצבים ואדריכלים מובילים בארץ.
בקוביקס אנו מתמחים ביצירת רהיטים בהתאמה אישית וליווי אישי של לקוחות ומעצבים בתהליך העיצוב והיצירה.

Call Now Button
×