ספריות מעוצבות במרקם חדשני – הכירו את האפשרויות

מהן ספריות מעוצבות במרקם חדשני? מה מבדיל אותן מספריות של העבר? ספריות מימי העבר התאפיינו בעיקרן בעיצוב כפרי דמוי עץ או מעץ אמיתי. בחלק מהמקרים היה להן גב, דופן דקה שהוצמדה לספרייה באמצעות מסמרים ובספריות עץ אמיתיות – חוברה באמצעות ברגים ננעלים. על אף כי חלק לא קטן מקולקציה זו ניתן להסדרה גם כיום, עיקר מעצבי הבתים מעדיפים נישה 100% מודרנית וחדשנית. מה מיוחד בה ואלו פרמטרים מושכים בה את העין יותר מכל?

ספריות צמודות קיר בגובה נמוך עד בינוני

ספריות מעוצבות מקולקציה זו מצריכות חיבור לקיר שייעשה לאחר הרכבה על ידי איש מקצוע. הן לא משתרעות על פני כל גובה הקיר אבל תופסות חלק נכבד מרוחבו. ניתן גם לבחור דגם קטן יותר מממד הקיר ולבססו במרכזו. ספריות אלו ניחנות במדפים צבע עץ, לבן, שחור או אחר, ומבוססים על עץ עבה, מחוברים אליהם עמודי אורך מתכתיים כהים, מוזהבים, חומים כהים או בהירים, זהובים או אחרים. העמודים מגובשים במרקם מלבני או עגול לבחירתכם וברמות עובי שונות. כאמור, אלו ספריות מעוצבות שרק איש מקצוע יכול ומוסמך להתקין אותן.

ספריות צמודות קיר בגובה מלא

ספריות מעוצבות המתוכננות לפריסה על פני כל גובה הקיר. הן מיתמרות, מטבע הדברים, לגובה של עד 2.4 מ' שהוא גובה של קיר דירה סטנדרטי בישראל. החיבור לרצפה ולתקרה נעשה באמצעות עמודים עגולים או מלבניים בצבעים שהלקוח בוחר. העמודים עשויים מתכת אלחלד חזקה ושמורה היטב, ומחוברים לדפנות הבית באמצעות הברגה ייעודית גם מלמטה ברצפה וגם מלמעלה בתקרה. ספריות מעוצבות מסוגים אלה נועדו לכל מי שמתעניין בעיצוב חדשני ובעוצמה נראית לעין מכל זווית.

ספריות לבקבוקי משקה

ספריות מעוצבות שלא למטרת סידור ספרים אלא לכינון אוסף מרשים של בקבוקי משקה המשווה לסלון מראה של טברנה יוונית במרקם מודרני. הספריות מעוצבות במונחים של ימינו, בצבעים בהירים ובמרקם דק אבל במקום מדפים יש בהם צורה של בקבוק שוכב שנועדה להטמיע אותו בדרך זו, כשהפקק קדימה והחלק העבה מאחורה קרוב לקיר. ספריות מעוצבות אלו מאומצות על ידי חובבי משקאות רבים.

קוביקס – לבחור ספריות בוטיק מן המעלה הראשונה

ספריות מעוצבות מבית Cubix מספקות לבית שלכם את כל מה שהוא זקוק לו בשביל להיראות מעוצב במיטבו. עם ספריות מעוצבות Cubix אתם יכולים לממש דקורציה מודרנית מרשימה ולהפוך את הסלון הביתי לחדר קריאה מרשים ועוצמתי.

Picture of קוביקס

קוביקס

רהיטים מעוצבים באווירה מודרנית. יצור ושיווק רהיטים לבית ולמשרד עם ותק של כ-10 שנים בתחום, בשיתוף מעצבים ואדריכלים מובילים בארץ.
בקוביקס אנו מתמחים ביצירת רהיטים בהתאמה אישית וליווי אישי של לקוחות ומעצבים בתהליך העיצוב והיצירה.

מוצרים שעשויים לעניין אותך

Call Now Button
×