ספריות מתכת בעיצובים מיוחדים לחדרי קריאה ועיון בבית ובמשרד

מעוניינים לגבש בביתכם ובמשרדיכם ספריות מתכת? במאמר שלפניכם תוכלו להיחשף לדגמים החדשים של פתרונות אחסון מעוצבים לספרים שלכם. בין אם הספרים דקים או עבים, איגודים של מסמכי תאגיד או חומרי קריאה שלמים, לחומרי הקריאה שלכם מגיע פתרון אחסון איכותי ומהודר! אז מהן האפשרויות ומה הכי כדאי לכם לבחור?

ספריות מלבניות עם תאי כוורת, דלתות ומגירות

חלק מהספריות מכילות תאים פתוחים בלבד וחלקן כוללות גם דלתות ומגירות. ניתן לעצב את הספריות כיד הדמיון הטובה בעיניכם, עם ידיות על הדלתות והמגירות או בלעדיהן, ובגימור מודרני בהיר או עתיק בעל צבעים כהים. ניתן לעצב את הספריות עם מדפים סימטריים (שווים בגודלם) או בסדרי גודל שונים, בהתאם לתכולת האחסון הצפויה.

ספריות מלבניות עם מדפי סולם

ספריות אלו נועדו אף הן לאחסון ספרים על גבי התקן מלבני אבל כאן ישנה משמעות מיוחדת בעיצוב והיא שהמדפים בצורה של סולם. בעוד הבסיס ישר ושטוח כמו בספריות האחרות, הצדודיות מכילות שלבי סולם אופקיים לעיבוי הדקורציה. ספריות מתכת אלו מתאימות לכל חובבי העיצובים החדים והמיוחדים המחפשים גימור מודרני מיוחד במינו.

ספריות לתלייה על הקיר

הכירו את עולמן המופלא של ספריות מתכת ללא הצבה על הרצפה אלא לתלייה ישירה על הקיר. ספריות מתכת אלו מספקות למשתמש את כל מה שהוא צריך בשביל ליהנות מהשענת ספרים ישירות על הקיר, ואם הכנתם את הקיר מבעוד מועד עם טפט להגנה מפני הספרים על צבע הקיר, מה טוב. ספריות אלו נועדו לחסוך מקום בחדרים הקטנים.

חומרי ייצור איכותיים ועמידים לשנים ארוכות

אחד היתרונות של ספריות מתכת הוא בגימור החומרי. כאשר אתם מתבססים על ספריות מתכת אתם מבטיחים לעצמכם שרידוּת-מוצר ארוכת שנים ושימוש פורה ויציב בכל מדף מכל סוג, מהפתוח ועד אחרונות המגירות והדלתות.

Cubix מעצבים ספריות מתכת על פי דרככם

בואו לרכוש ספריות מתכת מבית Cubix, חברת בוטיק לפתרונות אחסון מן המעלה הראשונה. בחברת Cubix תוכלו להגשים את עיצובן של ספריות מתכת במלוא הדרו ולספק למבנה שלכם בדיוק את מה שנחוץ לו כדי להתקדם בעיצוב ולהפוך לאחד המרשימים שקיימים בסביבה מבחינת מראהו הפנימי. בנוסף, תוכלו לספק לעצמכם שגרת אחסון ספרים קלה ונוחה.

Picture of קוביקס

קוביקס

רהיטים מעוצבים באווירה מודרנית. יצור ושיווק רהיטים לבית ולמשרד עם ותק של כ-10 שנים בתחום, בשיתוף מעצבים ואדריכלים מובילים בארץ.
בקוביקס אנו מתמחים ביצירת רהיטים בהתאמה אישית וליווי אישי של לקוחות ומעצבים בתהליך העיצוב והיצירה.

מוצרים שעשויים לעניין אותך

Call Now Button
×