ספריות מתכת בשילוב עץ בגימור מיוחד

ספריות במתכונתן החדשה והמודרנית יוצרות את הנדרש לעיצוב בוטיק של ממש בכל בית מגורים. כשאתם מבססים את חדר הקריאה שלכם על ספריות מתכת בשילוב עץ בעיצוב מודרני, אתם מכניסים אליו מוטיבים חדשים של פריסת תשתיות על פני כל רוחב הקיר. הדבר יוצר מראה מיוחד שמדגים מהי עליית רמה עיצובית. מעוניינים לגבש ספריות מסוג זה בחדר שלכם? בואו ללמוד כיצד עושים זאת!

תכנון סוג הגימור של הספרייה

כל הרעיון הוא שיהיה גוון אחד מרכזי שניתן להוסיף לו הבלחות של גוונים אחרים בתוך הספרייה. ניתן לבחור, למשל, ספריות שחורות או לבנות, כשצבע המשנה הוא של המדפים עצמם, ובדרך כלל מדובר על עץ. כשהספרייה שחורה, נהוג לבחור עץ כהה וכשהיא לבנה, עץ בהיר עושה את העבודה טוב יותר.

תכנון סוג המבנה של הספרייה

המבנה מבטא את המיפוי הפנימי של הספרייה. נתחיל מיחידת הבסיס: מה מאחסנים בה? בדרך כלל, ספריות מתכת בשילוב עץ נועדו לספרים, אבל ניתן לבחור גם ספריית בקבוקי משקה מזכוכית כתחליף לארון משקאות סגור. ככל שאתם מעוניינים לאחסן שם ספרים, יש לבחור בדגמים ממודפים. ניתן לבחור בספרייה עם מדפי אורך או רוחב, לשלב בין השניים ולקבוע כי חלק מהמדפים יהיו סגורים על דלת עץ בעיצוב מלוטש.

תכנון העיצוב של הספרייה

העיצוב המנצח כיום בתחום כמו ספריות מתכת בשילוב עץ הוא המודרני, בעיקר בשל יכולת הפריסה האדירה שנעשית על כל רוחב הקיר. ניתן גם להטמיע את עמודי הספרייה עד התקרה, כשהם חצובים בה באמצעות הברגה. סוג עיצוב נוסף הוא ספריית מזנון מונחת על הקרקע. בדגמים בצבע לבן זה בדרך כלל מה שקורה. גיבוש העיצוב באופן ממוקד ומדויק עבור הבית שלכם ניתן ליישום באמצעות הדמיית מחשב של חברת רהיטים.

קוביקס רהיטים – ספריות מתכת בשילוב עץ בעיצוב מודרני

בואו להתרשם מדגמי ספריות מתכת בשילוב עץ מבית קוביקס רהיטים. Cubix הנה בית לפתרונות אחסון מן המעלה הראשונה, בדגש על ספריות בוטיק. בחירת ספריות מאתר קוביקס נעשית בקלות, באמצעות הדמיית מחשב שמאפשרת לכם להסדיר אותן ממש מהבית שלכם, ולהיוועץ במומחי עיצוב ותכנון תוך כדי תנועה באמצעות הטלפון והמייל.

Picture of קוביקס

קוביקס

רהיטים מעוצבים באווירה מודרנית. יצור ושיווק רהיטים לבית ולמשרד עם ותק של כ-10 שנים בתחום, בשיתוף מעצבים ואדריכלים מובילים בארץ.
בקוביקס אנו מתמחים ביצירת רהיטים בהתאמה אישית וליווי אישי של לקוחות ומעצבים בתהליך העיצוב והיצירה.

Call Now Button
×