ספריות מתכת בשילוב עץ במגוון עיצובית בהתאמה אישית

אחת התמורות החשובות ברכש פתרונות אחסון איכותי הוא מקום אחסון הספרים, או במילה אחת ספריות. בחירת ספריות חייבת להיעשות באופן מקצועי, והדרך הכי מקצועית היא כמובן להכיר עיצובים עכשוויים שלהן. במאמר זה מיפינו לכם את עיקריהם על מנת לסייע לכם לגבש את הדגם המושלם לפנים המבנה שלכם.

ספריות עם מדפי כוורת בשילוב מדפים סגורים

בואו להכיר את עולמן המופלא של ספריות מתכת בשילוב עץ שחלק מהמדפים שלהן הם מדפי דלת. בעוד רוב המדפים פתוחים, במדפי הדלת תוכלו לאחסן חומרים לשימור. ספריות אלו נועדו למי שבנוסף לספרים יש לו ניירת וחוברות דקות לשימור, אשר לא ניתן להעמיד על גבי מדף פתוח בשל המידה הדקה של הניירות. בנוסף, תוכלו ליהנות מעיצובים חסרי תקדים בפרונט של הדלת או המגירה בכל מדף סגור.

ספריות עם מדפי שלבים – מעוצבות וגם נוחות

ספריות מתכת בשילוב עץ מסוג זה יכולות להתהוות בעיצובים שונים ועל בסיס פתרונות מידוף מגוונים. בשונה מספריות רגילות, הצדודיות של המדפים מכילות שלבים כמו של סולם, במקום קיר מתכת או עץ בשלמותו. בדרך זו אתם יכולים לבסס במרחב עיצוב מיוחד ואוורירי בפורמט מודרני. ספריות אלו נועדו גם לשימוש קל ופשוט, שכן אם הצדדים בצורת סולם, עם שלבים, קל יותר לראות מהצד אלו ספרים שמתם באותו מדף.

ספריות נמוכות וגבוהות

ניתן לפרוס ספריות לגובה כשממד הרוחב צר ולעבוד עם שרפרף על שליפה מהקומות הגבוהות, או לבסס את פועלכם על ספריות נמוכות ורחבות אשר פרוסות לכל רוחב הקיר. הבחירה בידיים שלכם. חשוב לבחור ספריות מתכת בשילוב עץ על בסיס המיפוי הזה על מנת לספק לעצמכם את מלוא הנוחות במהלך ההתנהלות מולן.

ספריות מתכת בשילוב עץ מבית Cubix פתרונות ריהוט

בחברת Cubix מספקים לכם את כל מה שאתם צריכים בשביל ליהנות מספריות איכות אשר עשויות ממתכת ומעץ. ספריות מתכת בשילוב עץ מבית Cubix מכילות מדפי אחסון בגדלים שונים ומסוגים שונים, מדפי דלת ומגירה לצד חללי כוורת פתוחים. בואו לספק לעצמכם את חוויית אחסון הספרים המושלמת ולרכוש רהיט אחסון איכותי של קוביקס, ובכך לאפשר לספרים שלכם מקום יציב, נוח וראוי.

Picture of קוביקס

קוביקס

רהיטים מעוצבים באווירה מודרנית. יצור ושיווק רהיטים לבית ולמשרד עם ותק של כ-10 שנים בתחום, בשיתוף מעצבים ואדריכלים מובילים בארץ.
בקוביקס אנו מתמחים ביצירת רהיטים בהתאמה אישית וליווי אישי של לקוחות ומעצבים בתהליך העיצוב והיצירה.

מוצרים שעשויים לעניין אותך

Call Now Button
×