ספריות מתכת בשילוב עץ – המדריך לבחירתן

אם גם אתם מחפשים ספריות בית איכותיות, ההמלצה שלנו היא לבחור בדגם מתכתי בשילוב עץ. מדוע? משום שדיוטות אורך ורוחב עשויות מתכת נחשבות איכותיות וחזקות במיוחד. מנגד, עץ הוא החומר המוביל באי ספיחת צבע. מריחתו בצבע משפיעה עליו לכל ימי השימוש, בשונה ממוצרים מחומרים אחרים, לגביהן תיתכן ספיחה. לכן, גם אם לא אהבתם את צבע העץ שראיתן בקטלוג תמיד תוכלו לשנות באמצעות צבעי קיר או עץ, לבחירתכם. אז, מה אתם צריכים לדעת כדי ליישם בחירה מוצלחת במיוחד של ספריות מתכת בשילוב עץ?

בראש ובראשונה, גבשו את מתווה הספרייה: עיצוב ומבנה

עיצוב – מתייחס לאופן בו הספרייה שלכם תיראה. מהו הצבע בחלק המתכתי של הספרייה? ומה יהיה הצבע של מדפי העץ? האם השלדה והמדפים ישתנו בצבעים שלהם בהתאם למיקום הספרייה או יישארו אחידים לכל אורכה ורוחבה?  את החלק של העיצוב מאד חשוב לגבש בהתאם למראה הקיים של החדר בו הספרייה תימצא כדי להגיע לתוצאה אופטימאלית.

מבנה – מתייחס לאופן בו הספרייה תגובש. כמה מדפים יהיו בכל שורה? בכל עמודה? האם גודלו של כל מדף אחיד? איפה יהיה גדול או קטן יותר מהנורמה? האם כל המדפים יהיו פתוחים או שחלק מהם צריכים להיות סגורים על ידי מיני-דלת או מגירה?

לאחר שתכננתם את באופן בו הספרייה תיראה, פנו לחנות רהיטים פרטית

רק בחנות הרהיטים הפרטית תוכלו לספק לעצמכם פתרונות מלאים ומקצועיים של ספריות מתכת בשילוב עץ. בחנות זו תוכלו להוביל לכך כי מראה הספרייה והמבנה שלה יתאימו בסבירות גבוהה מאד למה שתכננתם. בחנות זו, בשונה מחנויות רשתות שיווק, הייבוא על ספריות ורהיטים בכלל – מוגדל והמלאי מאד מגוון. לכן, קיים סיכוי טוב מאד למצוא בדיוק את הנישה שלכם, או לכל הפחות את רוב המאפיינים שלה.

בחירת המוצר המדויק שמתאים לכם

ההמלצה שלנו היא לעבוד עם הדמיית מחשב של ספריות מתכת בשילוב עץ מטעמה של חנות רהיטים פרטית על מנת שלא תצטרכו לגשת לשם פיזית. המלצה נוספת, במקרה שמצאתם דגמים שכמעט מתאימים ולא את הבחירה המושלמת שלכם היא להעדיף עיצוב על מבנה. קודם תבחרו ספרייה שקולעת לצרכי העיצוב שלכם. אם היא יותר קטנה ממה שתכננתם, אפשר במקרה הכי פחות טוב, לרכוש עוד עותקים שלה כדי להשלים לגודל הנכון. במידה והדגם היחיד שאפשרי לקנייה בעיצוב שתכננתם גדול יותר אפשר למצוא פתרונות יבוא מול היצרנים להטסת דגם מוקטן על פי דרככם. לא תמיד זה אפשרי, אבל בחנות פרטית זה יתקיים בסבירות נמוכה פחות מאשר ברשת שיווק גדולה.

Picture of קוביקס

קוביקס

רהיטים מעוצבים באווירה מודרנית. יצור ושיווק רהיטים לבית ולמשרד עם ותק של כ-10 שנים בתחום, בשיתוף מעצבים ואדריכלים מובילים בארץ.
בקוביקס אנו מתמחים ביצירת רהיטים בהתאמה אישית וליווי אישי של לקוחות ומעצבים בתהליך העיצוב והיצירה.

מוצרים שעשויים לעניין אותך

Call Now Button
×