ספריות מתכת בשילוב עץ – הפתרון המושלם לאחסון ספריכם

מהן ספריות מתכת בשילוב עץ? שלדת הספריות, העמודים והשורות למיניהם/ן מבוססים ומבוססות על מתכת, בעוד חלקים שונים של המידוף עצמו, בסיס המדף, הדלת והמגירה שלו עשויים ועשויות מעץ. כיצד מומלץ לגבש במרחב שלכם ספריות מתכת בשילוב עץ? כל המידע שאתם צריכים להכיר בנושא – במאמר אחד שמומלץ מאד לקרוא לפני שבוחרים את הרהיט החשוב.

מבנה הספרייה – משם הכל מתחיל

המבנה של ספריית מתכת בשילוב עץ למעשה מספר מהי התמונה בכללותה: האם אתם זקוקים למדפים סגורים או למדפים פתוחים בלבד? איך ייסגרו המדפים? במגירות? בדלתות? שילוב של השניים? מאלו חומרי ייצור פתרונות הסגירה יהיו עשויים? עץ? מתכת, כהמשך קוהרנטי של עמודי הספרייה? מה יהיה גובה הספרייה? עד הקיר? שלוש רבעי קיר? גובה נמוך? ומה לגבי מידת הרוחב? רחבה? צרה? אלו הם הפרמטרים שאתם צריכים לקבוע באופן ראשוני לפני שתצאו לדרך.

עיצוב הספרייה – האם האופי שלה יהיה מודרני או עתיק

ספרייה מודרנית מבוססת על כמה שפחות פרטים. הצבעים בעמודים ובמדפים בדרך כלל אחידים ואם הם שונים – לרוב הם לא יותר מ- 2, אחד לצד השני. בדלתות ובמגירות אין ידיות כדי לשמר את המינימליזם העכשווי. זאת, לעומת עיצוב עתיק בו הרב שכבתיות היא המוטיב המרכזי: ריבוי של גוונים, פתרונות פרזול בעלי גוון שונה בהכרח מפתרונות המידוף, ידיות פתיחה ומשיכה בכל דלת ומגירה ועוד. בדרך זו אתם מבטיחים כי תהיה לכם ספריית רטרו בעלת עיצוב של פעם, שיוצרה בפס ייצור מודרני. אלו המשמעויות של בחירת ספריות מתכת בשילוב עץ על פי העיצוב.

ההמלצה שלנו – לבחור ספריות בחברת פתרונות אחסון ייעודית

בחברה זו, בשונה מחברת ריהוט כללית, תוכלו להבטיח את הרהיטים שלכם באיכות חסרת פשרות כאשר מדובר על פתרונות אחסון: ספריות מתכת בשילוב עץ שעומדות בכל התקנים ומספקות יציבות רבת שנים עבור כל משתמש. ניתן ואף מומלץ לבחור ספריות מתכת בשילוב עץ באמצעות הדמיית מחשב מבלי לצאת מהבית או מהמשרד. בדרך זו תוכלו לערוך השוואה חזותית קלה בין התמונות, לקרוא מפרטי מידות ומפרטים טכניים של הספריות ולהחליט בקלות מהו הדגם שמתאים לעיבוי המבנה שלכם. 

Picture of קוביקס

קוביקס

רהיטים מעוצבים באווירה מודרנית. יצור ושיווק רהיטים לבית ולמשרד עם ותק של כ-10 שנים בתחום, בשיתוף מעצבים ואדריכלים מובילים בארץ.
בקוביקס אנו מתמחים ביצירת רהיטים בהתאמה אישית וליווי אישי של לקוחות ומעצבים בתהליך העיצוב והיצירה.

מוצרים שעשויים לעניין אותך

Call Now Button
×