פינות אוכל איכותיות – כך תבטיחו את בחירתן נכונה

מהן פינות האוכל שמומלץ לרכוש כיום? על אף המודרניזם, תחומי הווינטאג' והרטרו חוזרים ובענק. עיצובי העץ, ובחלק מהמקרים העץ המבוקע עם כתמי הגזע השחורים של פעם, חוזרים ובגדול! מה אתם צריכים להכיר בשביל לבחור שולחן פינות אוכל מהודר עם כל מה שאתם צריכים בעת הארוחה ובארגון המקדים שלה? בואו ללמוד ולהכיר תמורות חשובות בתחום פינות האוכל.

מבנה שולחן פינת האוכל – הבסיס לבחירה

ישנם 2 סוגים מבנים, משתנה וקבוע. שולחן פינות אוכל בעל מבנה משתנה הוא שולחן שנראה קטן אך חריץ שנמצא במרכזו מרמז שהוא נפתח לגודל יותר גדול. למי הוא מתאים במיוחד? לדיירים שהבית שלהם קטן או למשתמשים משרדיים שחלל העבודה שלהם אינו גדול. לצד זאת, ישיבות וכינוסי אורחים מתנהלים שם לעתים קרובות ולכן, חשוב שיהיה שולחן שבבוא העת יוכל לגדול ולאכלס את כל באי המבנה. זאת, לעומת מקומות שאין בהם אורחים רבים או שפשוט מעוניינים לשמור על גודל קבוע, שם ניתן להסדיר שולחן ללא שינוי גודלו, במידה הרצויה.

עיצוב השולחן – הכירו את האפשרויות

גם פינות אוכל שמעוצבות במתכונת עץ וינטאג' או רטרו שונות זו מזו בעיצוב שלהן. השוני העיקרי הוא בממד הצורה. ישנם שולחנות 100% עגולים ללא פאות, שולחנות עגולים למחצה, עם צורה כללית מלבנית אבל פאות עגולות ושולחנות 100% מלבניים עם פאות בעלות זוויות ישרות. בחרו לכם שולחן פינות אוכל המסתמן כמתאים למה שאתם זקוקים לו. זכרו כי שולחן פינת אוכל בעל צורה מתאימה משפיע רבות על עיצוב המרחב, ולכן חשוב להיוועץ עם מעצב פנים בטרם תממשו את הבחירה שלכם.

מקום הסדרה מומלץ לפינות אוכל

אנו ממליצים על מקום שמתמחה בשיווק פינות אוכל וינטאג' ורטרו מעץ אמיתי, על בסיס עיצוב חום חלק או מבוקע לבחירתכם. במקום כזה תוכלו למצוא את כל עיצובי העץ עבור פינת האוכל שלכם ולבחור את מה שנדרש על מנת לעבות את חדר ההתכנסות במבנה שלכם. בין אם זהו חדר ישיבות משרדי ובין או זו פינת אוכל ביתית, שולחן ארוך הוא אחד התמורות החשובות במבנה, ולכן חנות מקצועית המתמחה בשולחנות עץ רחבים היא בדיוק הספק שאתם צריכים בשביל להשלים רֶכֶש פינות אוכל על הצד הטוב ביותר.

Picture of קוביקס

קוביקס

רהיטים מעוצבים באווירה מודרנית. יצור ושיווק רהיטים לבית ולמשרד עם ותק של כ-10 שנים בתחום, בשיתוף מעצבים ואדריכלים מובילים בארץ.
בקוביקס אנו מתמחים ביצירת רהיטים בהתאמה אישית וליווי אישי של לקוחות ומעצבים בתהליך העיצוב והיצירה.

מוצרים שעשויים לעניין אותך

Call Now Button
×