קונסולות ושידות עץ – המדריך לצרכן

במדריך שלפניכם תוכלו ללמוד כיצד לתכנן קונסולות ושידות עץ להצבה בבתיכם. המאמר יחלוש על נושאים שונים כגון פריסה, גיבוש מבנה ועיצוב המוצר. בואו ללמוד כיצד לבחור פתרונות אחסון איכותיים לבתי מגורים ולהפוך את שגרת הבית שלכם למרנינה במיוחד.

הכל מתחיל מהמבנה של השידה או הקונסולה

למבנה של שידה או קונסולה משמעות אדירה עבורכם. הוא קובע באיזה גובה תתהווה השידה או הקונסולה, נמוך כגובה הקיר התחתון, או בגובה מרכז הקיר, כמקובל בקונסולות בדרך כלל. בדרך כלל, קונסולות גבוהות משמשות כתחליף למזנון עבור חדרי סלון קטנים בהם אין מקום להצבת רהיט שכזה. שידות אחסון משלימות יכולות לשמש כהתקני עזר לאותה קונסולה.

התכנון ממשיך בפריסת המדפים

אלו מדפים אתם מעוניינים שיהיו בהתקני קונסולות ושידות עץ? פתוחים? מגירות? דלתות? שילוב של כל השלושה? באלו גדלים יהיו המדפים? גדולים? קטנים? שילוב? בפריסה לאורך? לרחוב? בשילוב של השניים באופן אסימטרי? בואו לגבש את פריסת קונסולות ושידות עץ בהן אתם מעוניינים להסדרה בבתיכם.,

תכנון דקורטיבי מקיף – היעד הבא

ההמלצה שלנו היא לרכוש קונסולות ושידות עץ בגכמור מודרני בצורת מלבן. זוהי תצורה שיכולה להשתלב בקלות בכל בית מגורים. בנוסף, נישה מודרנית של קונסולות ושידות עץ קלה מאד לתפעול בדרך כלל. המגירות והדלתות נשלפות מהר ובאופן יעיל במיוחד. ניתן לעצב את הידיות של אותם התקנים בצבע של קונסולות ושידות עץ או לבחור בגוון אחר שיתבלט כלפי קדימה.

גיבוש פרספקטיבה נכונה עבור קונסולות ושידות עץ

קונסולות ושידות עץ צריכות להיות ניחנות בפרספקטיבה המתאימה לגודל החדר. בחדר גדול מומלץ להסדיר רהיטים עבים ובחדר קטן רהיטים דקים, לרבות ידיות דקות או היעדר ידיות. באופן זה תוכלו להבטיח עיצוב בר שילוב ולא כזה שיבלוט יתר על המידה באופן מגושם או מאידך, ייראה חסר במרחב הענק.

קוביקס רהיטים – קונסולות ושידות בהתאמה אישית

בואו לרכוש קונסולות ושידות עץ בהתאמה אישית מבית קוביקס. Cubix הנה חברת בוטיק בתחום הריהוט הביתי שתחום התמחותה הוא ריהוט מודרני איכותי המשנה מציאות דקורטיבית כליל בכל מקום מגורים. מעוניינים להשביח את התקני האחסון שלכם? בורו לרכוש קונסולות ושידות עץ מבית קוביקס רהיטים!

Picture of קוביקס

קוביקס

רהיטים מעוצבים באווירה מודרנית. יצור ושיווק רהיטים לבית ולמשרד עם ותק של כ-10 שנים בתחום, בשיתוף מעצבים ואדריכלים מובילים בארץ.
בקוביקס אנו מתמחים ביצירת רהיטים בהתאמה אישית וליווי אישי של לקוחות ומעצבים בתהליך העיצוב והיצירה.

מוצרים שעשויים לעניין אותך

Call Now Button
×