קונסולות מעוצבות בליטושים מיוחדים

במאמר זה נלמד על קונסולות מעוצבות לעיבוי האחסון הביתי. מטרת הקונסולות היא אחת משתיים: או שמדובר על רהיטי המשמש לאיפור והתארגנות מול מראה, כולל אחסון כלי איפור וטיפוח, או שמדובר על מזנון לכל דבר ועניין עבור סלונים קטנים בהם אין מקום מספק להטמעת מזנון גדול. הלמד להכיר את שני סוגי הקונסולות הללו ולאמוד את יתרונותיהן השונים.

קונסולות המשמשות לאיפור וטיפוח

נהוג להתקינן במסדרונות עם מראת קיר מולן. הן מגיעות עם עמדה שולחנית מוגבהת ביחס לגובה של שולחן אוכל ממוצע, ולכן הטיפוח והאיפור נעשים באמצעות עמידה או תוך שימוש בהדום נמוך. שידות אלה יכולות להיות מנוסחות ללא ידיות בדלתות ובמגירות, עם ידיות או עם מדפים פתוחים ללא התקן סגירה כלשהו. באמצעות הדמיית מחשב של חנות רהיטים קל מאד למצוא קונסולות מעוצבות המתוכננות על פי המבנה שאתם מעוניינים בו בכדי להגשים בבית שלכם את מה שנדרש מבחינה דקורטיבית ותפקודית.

קונסולות המשמשות לאחסון בדומה למזנון סלוני

כאשר הסלון מאד קטן ומבוסס בעיקרו על רהיטים דקים, הצבת מזנון עב כרס עשויה להיראות מגושמת ולא בטוח שהיא בכלל מתאפשרת עם משאבי מקום מוגבלים שכאלה. במקום זאת, מציבים קונסולות מעוצבות המתפקדות כמזנונים. ניתן לרכוש דגם עם קומה ב’ בדמות כוננית הניתנת לקידוח, או פשוט עמדה מוגבהת דמוית מזנון המרכיבה את משטח הקונסולה כולה, ללא קומה נוספת.

בחירת קונסולות מעוצבות באופן פרקטי

הבחירה הפרקטית צריכה להתבצע בהתאם למה שאתם צריכים בבית, הן בסלון היכן שנדרש מזנון והן בפינת האיפור. לכן, לא די בתכנון עיצוב ומציאתו בחנות אלא גם בתכנון מבני של סוגי המדפים, דלת, מגירה, פתוחים או שילוב. בדרך זו אתם מכוונים לרכישת קונסולות מעוצבות נדרשות לתכנון שלכם.

בחירת קונסולות מעוצבות בבית קוביקס רהיטים

בואו לבחור קונסולות מעוצבות בבית קוביקס רהיטים וליהנות מכל היתרונות: קונסולות Cubix עמידות המאפשרות אחסון רב שנתי, קונסולות המאפשרות והתנהלות קלה במבנה ושיפור משמעותי של עיצובו. העיצוב הנו מודרני, ועל כן ההתקן בר שילוב בקלות רבה עם כל תפאורת חדר באשר היא, כפרית כחדישה. בואו להתחדש בתשתיות קונסולות מעוצבות וליהנות מכל מה שצריך להתנהלות ביתית נכונה ואחראית.

Picture of קוביקס

קוביקס

רהיטים מעוצבים באווירה מודרנית. יצור ושיווק רהיטים לבית ולמשרד עם ותק של כ-10 שנים בתחום, בשיתוף מעצבים ואדריכלים מובילים בארץ.
בקוביקס אנו מתמחים ביצירת רהיטים בהתאמה אישית וליווי אישי של לקוחות ומעצבים בתהליך העיצוב והיצירה.

מוצרים שעשויים לעניין אותך

Call Now Button
×