קונסולות מעוצבות בשלל טכניקות בהתאמה אישית לכל חדר במבנה

אין ספק כי קונסולות מהוות רהיטים שכמעט כל מי שיש בבעלותו מבנה מגורים או משרדים, או לכל הפחות חזקה על מבנה שכזה דרך שכירוּת, צריך להתעניין בהן. הן משמשות לשתי מטרות עיקריות: עיבוי חדר אחסון שייעודו הוא אחסון, מרחבת הכניסה לבית ועד חדר ארונות. הייעוד השני שלו הוא החלפה של המזנון בסלונים קטנים מאד. במקרה כזה אין מקום פיזי להטמיע מזנון מבלי להיכנס למשטר של צפיפות נוראית במרחב. במקום זאת, מסתפקים בקונסולה ויוצרים עיצוב מרווח, נעים לעין ומתאים למידות החדר.

קונסולות עם גוף תלייה עליון לקידוח, אידאליות כקונסולות מזנון

קונסולות אלה ייעודיות בתור אמצעי להחלפת המזנון הסלוני. הן אמנם קטנות ממנו אבל מכילות את כל התמורות שהוא מכיל, ממדף תחתון לאחסון מולטימדיה סלונית ועד מדף עליון לאחסון מוצרים לגובה, כשהם שעונים על הקיר. קונסולות אלה ניתנות לעיצוב במגוון רחב של דרכים, החל מעיצוב כפרי עתיק ועד לעיצוב מודרני, כולל תבניות עיצוב מעורבות המשלבות את שני הסגנונות. למשל, קונסולה חומה עץ עם פרזול שחור בעל גימור מודרני.

קונסולות אחסון חד קומתיות

קונסולות לאחסון חד קומתי. מתאימות להצבה בחדר ארונות, בסלונים בתור מיני-מזנוני בידור, ובכל חדר אחר בו נדרש אחסון מוצרים. קונסולות אלה אינן מכילות קומה שנייה ולכן לא צריך לקדוח אותן, אלא פשוט להניח על הקרקע. חלקן מגיעות עם 4 רגליים קצרות המשוועות להן מראה מרחף וחלקן מוצבות על הקרקע ישירות.

קונסולות קומה אחת בצורת שולחן מוארך

קונסולות אלו נקראו בעבר שידות טואלט וייעודן הוא התארגנות ואיפור. הן יכולות להיות מוצבות בחדר ארונות, בחדר שינה, ברחבת היציאה והכניסה של הבית ובכל מקום בו נוח לכם להתארגן ולהתפדר. קונסולות אלו נראות כמו שולחנות מוארכים בשביל לאפשר למשתמש להתארגן בעמידה או על גבי שרפרף נמוך כאשר הוא עובד על ליטוש פניו לקראת צאתו מן הבית. הדבר כאמור תקף גם לנשים.

קוביקס – החנות שלכם לקונסולות איכות

בואו לרכוש קונסולות איכות בבית Cubix וליהנות מכל התמורות המתבקשות בתחום האחסון: אחסון לגובה או בקומה נמוכה, אחסון בתא סגור או על גבי מדף כוורת פתוח ואחסון ביחידת אחסון ממודפות גדולות או קטנות. בקוביקס ניתן לבחור קונסולות בהדמיית מחשב מהאינטרנט מבלי לצאת מהמשרד או מהבית.

Picture of קוביקס

קוביקס

רהיטים מעוצבים באווירה מודרנית. יצור ושיווק רהיטים לבית ולמשרד עם ותק של כ-10 שנים בתחום, בשיתוף מעצבים ואדריכלים מובילים בארץ.
בקוביקס אנו מתמחים ביצירת רהיטים בהתאמה אישית וליווי אישי של לקוחות ומעצבים בתהליך העיצוב והיצירה.

מוצרים שעשויים לעניין אותך

Call Now Button
×