קונסולות מעוצבות לאחסון כתחליף למזנונים

מהן קונסולות מעוצבות בעלות יכולת החלפת מזנונים סלוניים ומתי משתמשים בהן? קונסולות אלה נחשבות גדולות מהרגיל וכוללות סט מדפים נרחב. מה שמפריד אותן ממזנונים של ממש הוא מרקם יותר דק, מדפים יותר קטנים, ולעתים הסתמכות על מגירות בלבד, בשונה ממזנונים של ממש שיש בהם לא אחת גם דלתות ומדפים רחבים. קונסולות מעוצבות אלה באות לכדי שימוש כאשר חדר האורחים מאד קטן וכל תוספת של רהיט נוסף עלולה להפוך את ההתנהלות בו לצפופה ודחוקה. על מנת למנוע תרחיש זה, מתנהלים מראש עם קונסולות מעוצבות והן משמשות כבסיס האחסון הסלוני. במצב זה חשוב לא לשים טלוויזיה על גביהן כי לא לשם כך הן נועדו מבחינת משקל. יש לקבע אותה לקיר באמצעות מתקן ייחודי ומתחתיה להניח קונסולה להתנהלות בסלון.

העיצוב המומלץ ביותר עבור קונסולות דקורטיביות – המודרני

מודרניזם בתחום כמו קונסולות מעוצבות – פירושו שהן יכולות להשתלב בכל מקום, בכל סגנון עיצוב, כפרי כמודרני. מדובר על מינימליזם עיצובי שמבטא עיצוב דק, עם מעט גוונים ולרוב ללא ידיות במגירות ובמידוף הסגור. בדרך כלל, גם המידוף הפתוח מבוסס על מרקם דק מאד ועל צבעים לא כהים. ניתן לבחור קונסולות מעוצבות אלה במגוון רחב של דגמים, חלקם מבוססים על גוון עץ, חלקם על לבן וחלקם על גוונים כהים ושחורים. הדבר מאפשר לכם ליהנות מעיצובים מגוונים של התקני אחסון המשתלבים בכל מקום בשל התצורה המודרנית המינימליסטית. במילים אחרות, הבחירה קלה ופשוטה ולא מצריכה תכנון עיצובי רב שלבי, אלא רק מחשבה על הפרקטיקה של הדגם עצמו, בה נדון בפרקים הבאים.

בחירת סגנונות המידוף שך קנסולות מעוצבות

סגנון המידוף צריך להתאים למה שאתם שאפתם אליו בימים שהתנהלתם עם מזנונים ואם טרם רכשתם אותם, יש לבחור בהתאם לתכולות שעתידות להיות מוצבות בסלון. יש קונסולות מעוצבות לתקליטים ותקליטורים עם תאי אחסון רחבים, יש קונסולות המיועדות לאחסון ממשקי מולטימדיה כמו סטרימרים, מגברים עוד, יש קונסולות אחסון פשוטות לתכולות סלוניות קטנות ומזכרות, הכל תלוי בסחוג האחסון הנדרש עבורכם. ניתן ואף מומלץ לשלב מדפים בגדלים שונים על מנת לאפשר את כל סגנונות האחסון ברהיט אחד.

קוביקס – התאמה של קונסולות מעוצבות מודרניות לבית הלקוח

אם גם אתה הגעת למסקנה כי קונסולות מעוצבות הן שצריכות להוות בפועל את מזנוני הסלון, אתה נמצא במקום הנכון. בחברת קוביקס ניתן לבחור קונסולוות אלו על בסיס הדמיית מחשב מקצועית שקל לממשק מול הסלון בזמן אמת. את הבחירה חשוב ליישם תוך עיון במפרטי מידות ובחירת הדגם המתאים ביותר בפאן החזותי והתפעולי שלך.

Picture of קוביקס

קוביקס

רהיטים מעוצבים באווירה מודרנית. יצור ושיווק רהיטים לבית ולמשרד עם ותק של כ-10 שנים בתחום, בשיתוף מעצבים ואדריכלים מובילים בארץ.
בקוביקס אנו מתמחים ביצירת רהיטים בהתאמה אישית וליווי אישי של לקוחות ומעצבים בתהליך העיצוב והיצירה.

מוצרים שעשויים לעניין אותך

Call Now Button
×