רהיטים בהתאמה אישית – כך תבחרו אותם בהצלחה

מתכננים לרכוש מזנונים? שולחנות? אולי קונסולות ושידות חדשות? ההמלצה שלנו היא לרכוש את המוצרים הללו בעיצוב מודרני! זהו סממן לחדשנות, לעוצמה ובדרך כלל גם מספק יעילות באחסון התכולה המתבקשת. רהיטים בהתאמה אישית מסדירים בקלות וביעילות בחנות מומחים לרכישת תכולה מודרנית. כיצד עושים זאת?

מגבשים את מבני הרהיטים השונים

לכל רהיט ישנו מבנה שהוא מסתמך עליו. ישנם רהיטים בהם המדפים פרוסים לאורך או לרוחב, ישנם שולחנות בהם ישנה הפרדה בין הפרטים, לעומת שולחנות רציפים, ועוד. אתם צריכים לתכנן את המבנה בהתאם לשאיפות שלכם. אם שולחן מרכזי זה הדבר הנכון לדעתכם, יש לחתור לרכישה מסוג זה. אם אתם סבורים כי יש לייצר פינות קפה במהלך האירוח, שולחנות מופרדים יהיו עדיפים. כך קורה גם בתחום ההחסנים בעת גיבוש רהיטים בהתאמה אישית. יש שיעדיפו החסנים גבוהים, לעומת החסנים בגובה נמוך או במרכז הקיר. יש שיעדיפו מדפים סגורים דלת או מדפים פתוחים בסגנון כוורת. ניתן גם לשלב בין סגנונות המידוף. התכנון צריך להתבצע בהתאם לשאיפות שלכם ועל פי סוג התכולה שאתם עומדים לאחסן.

מתכננים את עיצובם של הרהיטים

כפי שביארנו בתחילת המאמר, עיצוב מודרני הוא הפתרון הטוב ביותר למראה ביתי. הוא חדשני, משתלב עם כל תכולה אחרת וניכר כמרהיב עין בצורה בלתי רגילה. מה שכן צריך לתכנן הוא את צבעי הרהיטים, ואת השילובים השונים שניתן לכונן באמצעותם. ניתן לבחור שולחן לבן המשתלב עם שולחן עץ או להשאיר את השולחן בסגנון אחיד. ניתן לבחור בפתרון אחסון בו העמודים והמדפים באותם צבעים או בצבעים שונים. הבחירה היא כמובן בידכם, על פי מיפוי תכנון רהיטים בהתאמה אישית.

בחירת הרהיטים שתכננתם בפועל באתר קוביקס

חברת Cubix הנה חברת מומחים לשיווק רהיטים בהתאמה אישית בעיצובים חדשניים. החברה מתמחה בשולחנות סלון, קונסולות, שידות וספריות. לחברה קו ייבוא איכותי שנבחן בקפידה רבה ומביא לפתחכם את מיטב האיכות בתחום הריהוט הביתי. הבחירה של המוצרים בחברה זו נעשית באמצעות הדמיית מחשב שחוסכת הגעה למשרדים ומאפשרת לכם לבחור בפתרון האחסון ובשולחן הסלון הטובים ביותר לדרישות שלכם. ניתן להיוועץ במומחי החברה תוך כדי התלבטות באמצעות המייל או הטלפון.

Picture of קוביקס

קוביקס

רהיטים מעוצבים באווירה מודרנית. יצור ושיווק רהיטים לבית ולמשרד עם ותק של כ-10 שנים בתחום, בשיתוף מעצבים ואדריכלים מובילים בארץ.
בקוביקס אנו מתמחים ביצירת רהיטים בהתאמה אישית וליווי אישי של לקוחות ומעצבים בתהליך העיצוב והיצירה.

Call Now Button
×