רהיטים בהתאמה אישית לבית ולמשרד

כיצד ניתן לגבש אוסף רהיטים בהתאמה אישית לחללי המגורים והעבודה שלכם? האם גם אתם שבויים בקונספציה שיש מעט ספקי רהיטים גדולים וצריך ללכת על פי המצאי שלהן? אם כן, תחשבו שוב. ניתן למצוא כיום כל רהיט, כולל רהיטים עם ניואנסים עיצוביים ייחודיים, באתר של חנות רהיטים פרטית. רכישה מאותה חנות תספק לכם המון יתרונות: סט איכותי מעץ מלא ומתכת אלחלד, עיצוב חסר תקדים ומעל לכל – נוחות שימוש שטרם נראתה. מעוניינים לדעת כיצד הכי טוב לגבש רהיטים בהתאמה אישית למבנה שלכם? כאן תוכלו ללמוד כיצד עושים זאת נכוחה.

עיצוב רהיטים על פי סגנונכם הייחודי

בטרם תיגשו לחנות, מומלץ לתכנן כיצד הרהיטים שלכם ייראו, החל מקונסולות המדפים ועד לכיסאות ולשולחנות. גבשו אלו צבעים ייכללו ברהיטים שלכם ואלו צורות יאפיינו אותם. מומלץ לעבוד על פי מבנה קבוע. אם אתם יודעים שהמשרד שלכם יעוצב על טהרת הדקורציה המודרנית, כדאי יהיה להתבסס על ריהוט לבן בעיקרו, בתוספת צבע פרזול משני כלשהו, בעוד שבעיצוב אותנטי צבע העץ יהיה עדיף. ניתן, במקרה כזה, לבחור גם צבע עץ בשילוב צבע פרזול.

בחירה מדוקדקת מהדמיית מחשב

אחד היתרונות של חנות רהיטים פרטית הוא המבחר. בעוד אשר בחנויות רשת, המלאי גדול אך המבחר בכל סוג רהיט מוגבל, כאן יש המון דגמי רהיטים מאותו סוג: המון כסאות, המון שולחנות, המון קונסולות, ועוד. לכן, ניתן פשוט לגשת להדמיית המחשב ולדפדף עד אשר תמצאו את נוסחת הריהוט אשר בחרתם בשלב הקודם. רהיטים בהתאמה אישית הכי טוב לבחור כשהמחשב שלכם באתר ההדמיה ואתם נמצאים בלוקיישנים שהרהיטים יוצבו בהם, על מנת לבדוק שההתאמה בין הרהיטים לחדר הנה אופטימאלית.

בדיקות אחרונות לפני הבחירה

מומלץ לוודא כי מידות הרהיטים מתאימות למידות של החללים בהם אתם מתעתדים להציב אותם. מומלץ לבדוק גם שהפרספקטיבה של כל רהיט מתאימה לחדר בו הוא מוצב. אנו ממליצים לבחור גוון מעט יותר בהיר מזה שבחרתם אם החדר גדול ומעט יותר כהה אם הוא קטן. כמו כן, מומלץ לבחור רהיטים עבים לחדרים גדולים ורהיטים דקים לחדרים קטנים. במידה וחלק מהחדרים כבר מרוהטים החלקם, מומלץ לא לשנות את הגוון אלא ללכת על פי הקיים.

Picture of קוביקס

קוביקס

רהיטים מעוצבים באווירה מודרנית. יצור ושיווק רהיטים לבית ולמשרד עם ותק של כ-10 שנים בתחום, בשיתוף מעצבים ואדריכלים מובילים בארץ.
בקוביקס אנו מתמחים ביצירת רהיטים בהתאמה אישית וליווי אישי של לקוחות ומעצבים בתהליך העיצוב והיצירה.

Call Now Button
×