רהיטים בהתאמה אישית מחברת בוטיק

מעוניינים לגבש בבית שלכם רהיטים בהתאמה אישית באיכות טובה וברמה דקורטיבית חסרת תקדים? במאמר זה תוכלו ללמוד כיצד לעשות זאת על הצד הטוב ביותר! כאן אנו נספק לכם את כל המידע שיסייע לכם לבחור ברהיטים הטובים ביותר לכלל חדרי המבנה שלכם. בין אם אתם בוחרים אותם עבור בית או עבור משרד, לקוראי מאמר זה מובטחת בחירה מוצלחת ומספקת במיוחד. קריאה מהנה!

בחרו סט רהיטים בעיצוב ייחודי לכל חדר

במידה והחדר ריק אך יש בו תשתיות בסיס כמו פרופילי חלון או שטיחי קיר, מומלץ להיעזר בהם כרפרנס למציאת הצבע והצורה הנכונים עבור הרהיטים. כבר בהתבוננות הראשונית ניתן לאבחן שאם החלון שלכם מעוצב מעט מעוגל ולא מלבני פיקס, כנראה שזו תהיה גם נוסחת הריהוט שצפויה להתאים לאותו חדר. אם השטיח שלכם בצבע חום, כנראה שזה מרמז על איזושהי התאמה לריהוט עץ. במידה והחדר כבר מכיל רהיטים ואתם צריכים ריהוט משלים, יש ללכת על פי נוסחת הצבע הקיימת ברהיטיו הנוכחיים.

חפשו את הרהיטים שלכם בהדמיית מחשב של חנות רהיטים

הדמיית מחשב של חנות רהיטים מספקת לכם את הפתרון המושלם לבחירתם. ניתן לעשות זאת מהבית או מהמשרד שלכם, כשאתם נמצאים בחדר אליו מיועדים הרהיטים, ולהשוות בין המראה שלו לבין איך שהרהיטים בתמונות המחשב נראים. תכנון דקורטיבי מקדים, כפי שלמדנו לעשות בפרק הקודם, מקצר שלב זה ומאפשר לכם למצוא בקלות את מה שידעתם מראש שמתאים לאותו חדר.

ודאו שהרהיטים מתאימים במידותיהם לחדרים המיועדים

במידה והחלטתם למקם רהיט מסוים במיקום כלשהו, בדקו שהמידה של הרהיט, כפי שמופיעה בהדמיית המחשב, מתאימה לציפייה. במידה ולא מופיע מפרט הממדים, יש להקליק את התמונה של הרהיט להצגתו. חשוב לבצע בדיקה זו כדי לבדוק היתכנות לעיצוב אותו חדר עם אותו דגם רהיט.

ודאו שהרהיטים מתאימים בפרספקטיבה שלהם לחדרים

במידה והחדרים גדולים, יש להעדיף לבחור גוונים בהירים על פני גוונים כהים. במידה והחדרים קטנים, יש להעדיף גוונים כהים על פני בהירים. במידה והריהוט הנו משלים לריהוט קיים, אין לבצע שינוי בגוון. עובי הרהיטים צריך להיות עבה כשהחדרים גדולים ודק כאשר הם קטנים. בדרך זו, לא תיווצר תמונת עיצוב מגושמת, אלא מתאימה פיקס למראה החדר.

Picture of קוביקס

קוביקס

רהיטים מעוצבים באווירה מודרנית. יצור ושיווק רהיטים לבית ולמשרד עם ותק של כ-10 שנים בתחום, בשיתוף מעצבים ואדריכלים מובילים בארץ.
בקוביקס אנו מתמחים ביצירת רהיטים בהתאמה אישית וליווי אישי של לקוחות ומעצבים בתהליך העיצוב והיצירה.

Call Now Button
×