רהיטים בהתאמה אישית

ברוכים הבאים לדף המעצבים של Cubix.

מי כמו הלקוחות שלנו יודע איזה רהיט הם היו רוצים לראות בביתם? את החלום הזה נשמח להגשים!

צוות המעצבים של קוביקס הינו צוות מיומן שמגיע לכל תערוכות הרהיטים בעולם ויודע להתאים את החדשנות שבענף לטעם הישראלי במיוחד.

ספריית מתכת בשילוב עץ לקסינגטון

במידה ויש לכם רעיון, תמונה או סקיצה כלשהי לרהיט מסוים אנחנו נלווה אתכם בכל התהליך משלב התכנון, הביצוע ועד להרכבה בביתכם.

לרשותנו עומדים אלפי דוגמאות לעיצובים, מחסן עצים עשיר בכל סוגי העצים הקיימים כולל עצים ישנים מפירוק ומניפת צבעים בכל גוון אפשרי.

אתם תוכלו להגיע אלינו למחסן העצים להתרשמות ולבחירה מהמגוון או שמעצב שלנו ישמח להגיע אליכם הביתה ליעוץ וללא התחייבות מצידכם.

הולכים על זה?

ליצירת קשר חייגו 077-8054301

או שהשאירו לנו הודעה ונדאג שנציג שלנו יחזור אליכם בהקדם.


  רהיטים בהתאמה אישית מבוססים על תכנון שלכם את מבנה הרהיט: צבע, צורה ופרספקטיבה, ואיתור המוצרים המבוקשים בחנות מעצבים יוקרתית. מודל זה נחשב חדשני ושונה מהמוכר לכם זה מכבר, כי כאם אתם הם מתכנני הרהיטים. מגבשים להם גוון נדרש, מגבשים להם צורה שניתנת לשילוב במרחב הביתי, מעדנים את העיצוב באמצעות החשכה או הבהרה של הצבע שבחרתם ובוחרים את הדגם המבוקש בחנות המעצבים. בדרך זו, כל אחד יכול לגבש לעצמו סט רהיטים מהודר שישלים את תמונת העיצוב הביתית, תוך אספקת כל יתרונות האיכות, העמידות ונוחות השימוש, הלכה למעשה. עם מודל רהיטים בהתאמה אישית, כל צרכן יודע בדיוק לאן הוא נכנס וכיצד ייראה וירגיש הרהיט החדש. מודל זה, אפוא, כדאי מאד לכל מי שבונה את ביתו ומעוניין לאבזרו ברהיטים מן המעלה הראשונה.

  יתרונותיהם של רהיטים שמוסדרים בהתאמה אישית

  • העיצוב ידוע: הצרכנים הם שמתכננים אותו ולא נדרשים להפתעות.
  • חומרי הייצור מבוססים על איכות בלבד ונבחרים בקפידה: עצים מלאים ומתכות אלחלד.
  • מבחר רהיטים עצום: גם אם לא נמצא המודל הנבחר, דפדוף קל, לרוב, יפתור בעיה זו ויחזיר את הבית למצב שת תכנון מושלם.
  • עיצוב ויזואלי מרשים: חנות המבססת את פועלה על רהיטים בהתאמה אישית תגשים ללקוחותיה עיצוב בלתי נשכח.
  • נוחות ואיכות: השימוש ברהיטים קל, נוח ונגיש במיוחד: תחושת בטיחות ועמידות תלווה כל מגע עם רהיט חדש.
  • התאמה קלה לכל בית: העיצוב בבית הלקוח אינו חריג. ניתן לשלב כל סוג של רהיטים בהתאמה אישית עמו.
  • מבחר פתרונות לכל תחום הבית: ישיבה, אחסון נייחד ואחסון במקומות נמוכים.
  • עיצובים מלוטשים בכל סוגי הנישות, מודרנית, אותנטית וכפרית עתיקה.
  • הרהיטים מיוצרים בישראל.

  רהיטים בהתאמה אישית מבית קוביקס

  קוביקס הנה חברת ריהוט המבססת את פועלה בבתי לקוח מזה כ- 10 שנים. החברה עובדת על בסיס רהיטים בהתאמה אישית. כל רכיב ריהוט נבחר בהקפדה רבה על ידי אנשי הרכש ומבקרי המוצרים בחברה, כשהוא עשוי מחומרים עמידים ללא חת, משמש ביעילות את הצרכן ומספק עיצוב ברמה גבוהה ביותר בכל מקום בבית. בחברת קוביקס הבית ייראה שונה לחלוטין הודות לרכיבי הריהוט הייחודיים מטעמה. ביסוס ייצור הרהיטים על עץ מלא, מתכות משובחות מן המעלה הראשונה ושאר חומרי ייצור איכותיים – מספק בטוחה לצרכן כי המוצר איכות ועמיד. בשילוב עיצוב אידאלי, הצרכן מבטיח לעצמו רהיט תואם המגשים את כוונותיו במדויק. בחירת רהיטים בהתאמה אישית נעשית באמצעות הדמיית מחשב מטעם חברת קוביקס ביעילות ובקלות רבה.