ריהוט בהזמנה מיוחדת מחנות מעצבים – כך תעשו את זה נכון

מהו ריהוט בהזמנה מיוחדת ובמה הוא נבדל מריהוט שנרכש באופן סטנדרטי? במרבית המקרים, לצרכן אין את הפנאי להשקיע בריהוט שלו. הוא אמנם יבחר רהיטים איכותיים, מחומרי גלם משובחים לאחר שעבר על המפרטים הטכניים ברשתות השיווק, אבל לא יבוא עם תכנון עיצובי משל עצמו. הוא יסתמך על כך שמדובר על חנויות רשת ולכן התכולה שלהן תהיה מוצלחת בכל מקרה. הוא נכנס וקונה מה שנראה לו יפה באותה עת. ריהוט בהזמנה מיוחדת הוא הליך רכישה שונה לחלוטין: תכנון עיצובי מדוקדק, בחירה של הרהיטים שאתם רוצים, בעיצובים הנדרשים, ולא פחות חשוב: הרכישה נעשית בחנות רהיטים פרטית שעוסקת אך ורק בתחום הריהוט, מה שיגדיל את המבחר עבורכם.

תכננו את עיצוב הרהיטים שלכם

תכנון זה מתבסס על 2 פרמטרים עיקריים: צבע וצורה. צבע הרהיטים פשוט מאד לבחירה אם מדובר בחדר בו נדרש ריהוט משלים. אם החדר ריק לחלוטין – ההחלטה תלויה רק בכם. ניתן להסדיר בו עיצוב אותנטי על טהרת העץ או עיצוב מודרני חופשי. במצבי ביניים בהם כבר מותקנות תשתיות כמו פרופילים של חלונות, שטיחים ועבודות גבס, ניתן להשתמש בהם כרפרנס לבחירת הגוון והצורה של פריטי ריהוט בהזמנה מיוחדת.

בחרו את הרהיטים שגיבשתם בהדמיית מחשב

הדמיית מחשב הנה כלי וירטואלי של חנות רהיטים המאפשר לכם לבחור אותם מבלי לצאת מהבית או מהמשרד שלכם. הישארו שם, התרכזו בחדר המיועד להצבת הרהיטים ובאמצעות מחשב המחובר לאינטרנט, גללו לאתר הדמיית המחשב והשוו בין הרהיטים שלה לנעשה בחדר. בחרו בעבודות שנראות כמו התכנון העיצובי שגיבשתם בפרק הקודם ובדקו שזה אכן עונה על הציפיות בחדר שלכם.

ודאו שהרהיטים מתאימים במידותיהם ובפרספקטיבה שלהם לחדר

יש להקליק על התמונה של כל רהיט לקבלת מפרט המידות לצורך בדיקה שהן אכן מתאימות לאותו מיקום בתוך החדר. לאחר מכן, יש לבדוק את הרהיט מבחינת פרספקטיבה: בעוד בחדר שנדרש לו ריהוט משלים בלבד, לא ניתן לשנות גוון, בחדר חדש מומלץ לשנות אותו למעט יותר בהיר אם הוא גדול ולמעט יותר כהה אם הוא קטן. עובי הרהיטים צריך להיות עבה כאשר החדר גדול ודק כאשר הוא קטן.

Picture of קוביקס

קוביקס

רהיטים מעוצבים באווירה מודרנית. יצור ושיווק רהיטים לבית ולמשרד עם ותק של כ-10 שנים בתחום, בשיתוף מעצבים ואדריכלים מובילים בארץ.
בקוביקס אנו מתמחים ביצירת רהיטים בהתאמה אישית וליווי אישי של לקוחות ומעצבים בתהליך העיצוב והיצירה.

Call Now Button
×