ריהוט משלים לעיבוי תשתיות הבית

באמצעות ריהוט משלים אתם יכולים לעבות את הבית בפתרונות האחסון שתמיד חלמתם עליהם. לא מדובר במזנון, ארון או ספריה. אלו רהיטי בסיס שככל הנראה ישנם בכל או לפחות ברוב הבתים. מדובר על ריהוט שעומד לצידם ומשלים קצוות אחרונים בתחום האחסון. הדבר נכון גם לסלון הביתי וגם לחדרי מגורים בהם מגלים כי התכולה היא תכולה עודפת שאין לה מקום מספק בתנאים הנוכחיים. מהן האפשרויות שלכם לבחירת ריהוט משלים?

ריהוט משלים המיועד לתלייה על הקיר

ריהוט משלים זה מבוסס על כונניות ומדפים המיועדים לתלייה על הקיר. ההבדל בין מדף לכוננית הוא שמדף הוא מקום אחסון בודד וכוננית היא רצף של מספר מדפים המחוברים זה לזה. הם ניתנים לחיבור לקיר באמצעות קידוח ושימוש בברגים ננעלים. הם מתאימים להצבה בקרבת מזנונים, ארונות, ספריות וכל רהיט אחסון גדול אחר. רהיטים אלה מעבים את שטחי האחסון ומאפשרים להגדיל אותם הלכה למעשה ביחס לרהיט הגדול שנמצא לצידם.

ריהוט משלים המיועדת להצבה על הקרקע

פריטי ריהוט משלים אלו מיועדים להצבה על הקרקע. הנמכרים ביותר הם סט מדפי כוורת. חלק מהם מכילים גב עץ להסתרה מהקיר וחלקם הם מדפי קיר לכל דבר ועניין. ריהוט משלים זה מתאים מאד להצבה בקרבת ארונות, מגירות, שידות, קונסולות, מזנונים, ספריות וכל סוג אחר של רהיט בוטיק. באמצעות ריהוט משלים זה ניתן לארגן תשתית אחסון יוקרתית על הקרקע ללא צורך בקידוח.

בחירה מעשית מדוקדקת של ריהוט משלים

פריטי ריהוט משלים הכי כדאי לבחור בחברת רהיטים חדשים המתמחה בהחסנים. בחברה זו תוכלו למצוא פתרונות אחסון לסוגיהם מן המעלה הראשונה. לצידם, ניתן למצוא ריהוט משלים שניתן לעבות באמצעותו כל חדר, כולל את חדר האורחים הסלוני. את הבחירה יותר ממומלץ לעשות באמצעות הדמיית מחשב שתחסוך לכם יציאה מהבית ותספק את הפתרונות החזותיים הטובים ביותר באמצעות ממשק תמונות ייחודי.

Cubix – ריהוט משלים מן המעלה הראשונה

אם אתם מחפשים אחר פריטי ריהוט משלים מן המעלה הראשונה, הגעתם למקום הנכון. קוביקס משווקת ריהוט משלים המבוסס על עיצוב מודרני מן המעלה הראשונה”: מינימליסטי, משתלב בקלות בכל מרחב, קל משקל וידידותי לשימוש ולסביבה. באמצעות פריטי ריהוט משלים של Cubix ניתן לעבות כל מרחב ביתי ביעילות ובקלות מרובה. ריהוט משלים מסוג זה משפר את העיצוב ומשדרג כל חדר או מרחב בו הוא נוכח מבחינה לוגיסטית ותפעולית, עם סידור מוצרים נוח וגישה קלה לכלל המדפים.

Picture of קוביקס

קוביקס

רהיטים מעוצבים באווירה מודרנית. יצור ושיווק רהיטים לבית ולמשרד עם ותק של כ-10 שנים בתחום, בשיתוף מעצבים ואדריכלים מובילים בארץ.
בקוביקס אנו מתמחים ביצירת רהיטים בהתאמה אישית וליווי אישי של לקוחות ומעצבים בתהליך העיצוב והיצירה.

מוצרים שעשויים לעניין אותך

Call Now Button
×