רכש מזנונים לבית – הפרטים שבאמת חשוב לדעת

מזנוני בית מבטאים את העוצמה של הסלון במלוא הדרה. הם משמשים הן להנחת חפצי אומנות מרהיבי עין בעיצוב אותנטי והן כהחסני-מולטימדיה עליהם עומדת הטלוויזיה, ומסביב לה המכשירים ותשתיות האלקטרוניקה הנלוות. במאמר שלפניכם נספק לכם את כל המידע על בחירת מזנונים איכותיים לבית אשר תביא בשורה לסלון שלכם ולהפוך אותו למעוצב באופן מיוחד.

גבשו את המבנה ואת העיצוב של המזנונים

מהי מטרת רכישת המזנונים שלכם? הצבת חפצי אומנות מפוסלים? הצבת טלוויזיה ומולטימדיה? האם המזנונים יעמדו על הרצפה בגלוי או שייראו מרחפים, עם רגלי-רצפה מוסתרות על ידי בטן הרהיט? האם המזנון יכיל תאי דל? תאי מגירה? תאי כוורת פתוחים? וכמה במספר מכל סוג? איפה ימוקם כל תא בתוך המזנון? את כל הפרטים הללו ועוד רבים אחרים שעוסקים בעיצוב, גיבוש הגוון וכד' מומלץ לתכנן בעת שאתם שונים במקום הצבת המזנון ומתכננים אותו לפיו. ניתן גם להיעזר בתמונה של המקום ולתכננו כשאתם במקום אחר, לשיקולכם.

בחרו בחנות פרטית כספק המזנונים שלכם

אין ספק שרהיט כמו מזנון לא מומלץ לבחור ברשת שיווק שתציג מלאי מצומצם מפאת הסוגים הרבים של התכולות שיש לה בקו המכירה. מזנון הוא לא רהיט שמתפשרים עליו, ודאי שלא מהמרים על איכותו. זהו רהיט אחסון מרכזי שצריך לשרת אתכם למען המטרה לשמה בחרתם אותו. רק בחנות פרטית תוכלו למצוא מזנונים איכותיים בהחלט, ועם התאמה נדרשת לעיצוב אשר בחרתם וסיגלתם בשלב התכנון הראשוני.

בחירה מעשית של הרהיט המזנוני הנדרש

את בחירתו של המזנון אנו ממליצים ליישם באמצעות הדמיית מחשב של חנות רהיטים פרטית. בכך, תוכלו לבחור את דגם המזנון מבלי לצאת מהבית, תוך ביסוס דגשים מלאים על העיצוב שתכננתם הן בגוון והן במבנה. זיהיתם מזנון כשעולה בקנה אחד עם התכנון שלכם? אל תסתמכו רק על התמונה. התבוננו גם בדף המידע של המוצר וודאו כי הבנתם מהו צבע הרהיט, מהן מידות העובי שלו, מהו הגודל שלו ועל כן, מהי מידת התאמתו לחלל הסלוני שלכם. בכך, תוכלו להבטיח שאתם בוחרים באמת את מה שמתאים ולא מגלים שבחרתם "כמעט" את הרהיט הנכון. במקרה הצורך, ניתן להתכתב ולהתייעץ טלפונית עם מומחי החנות.

Picture of קוביקס

קוביקס

רהיטים מעוצבים באווירה מודרנית. יצור ושיווק רהיטים לבית ולמשרד עם ותק של כ-10 שנים בתחום, בשיתוף מעצבים ואדריכלים מובילים בארץ.
בקוביקס אנו מתמחים ביצירת רהיטים בהתאמה אישית וליווי אישי של לקוחות ומעצבים בתהליך העיצוב והיצירה.

מוצרים שעשויים לעניין אותך

Call Now Button
×