שולחנות סלון בעיצובים שונים לחידוד מראה חדר האורחים

שולחנות סלון בשנת 2021 – מהם? האם מדובר ברהיט שבכלל הכרנו לפני כן? מה מייחד אותו משולחנות הסלון של העבר הקרוב והרחוק ומדוע מומלץ להתקדם? בואו להכיר את כל מה שאתם צריכים בתחום האירוח הסלוני באמצעות שולחנות שיעשו לכם חשק להישאר סביבם לתמיד.

שולחנות רגלי אלכסון

לא עוד 4 רגליים ישרות, בהכרח. שולחנות סלון יכולים להיות מעוצבים גם עם רגלי אלכסון. הבסיס שלהן הוא מרכז הפלטה העליונה וממנה יוצאים רגליים בזוויות שונות כלפי מטה. שולחנות רגלי אלכסון מתאפיינים בעיצוב חד ומיוחד משום שהרגליים אינן גליליות או מרובעות אלא בצורה של להבי חרב, כשהחוד נמצא על הרצפה. שולחנות מעין אלו ניתן לעצב עם בסיס עגול או מרובע, לבחירתכם.

שולחנות גרירה לפינות קפה

שולחנות סלון בשנת 2021 לא חייבים להיות רהיטים מרכזיים. הם יכולים להוות מקבץ של רהיטים שניתן לגרור לפינות שונות בחדר. בדרך כלל רוכשים קולקציה של 2-3 שולחנות בה העליון הוא הגדול ביותר ובדרך כלל משמש כשולחן מרכזי והשניים התחתונים מיועדים לגרירה או להצבה ליד השולחן הגדול כדי ליצור לו המשך. במקרה כזה יש לקחת בחשבון את הפרשי הגובה בינו לבין היתר כשמציבים משקאות, כיבוד וכד’.

מבחר עיצובים עשיר

שולחנות סלון לא חייבים להיות מנוסחים בפורמט כפרי עץ או מודרני לבן. מבחר פתרונות עיצוב עשיר מחכה לבחירתכם. ניתן לשלב פלטה מעץ עם רגליים שחורות, אטו פלטה לבנה עם רגליים בצבע אחר ועוד. את הבחירה אנו ממליצים לעשות בלוויית מעצב פנים אשר יספק לכם את כל האנקדוטות שאתם צריכים לקחת בחשבון לפני הבחירה הסופית של עיצוב השולחן שלכם.

בחירה מעשית של שולחנות סלון

הגעתם למסקנה מהו דגם השולחן הסלוני לו אתם נדרשים? בואו לרכוש אותו באמצעות הדמיית מחשב של חברת שולחנות סלון מקצועית. באמצעות הדמיית מחשב זו אינכם נדרשים כלל לצאת מהבית. אתם יכולים לבחור בקלות דגמים שונים של שולחנות סלון תוך צפייה בתמונות ועיון במפרטים הטכניים השונים של כל מוצר בו חשקה נפשכם. עמודי המפרט כוללים מידות, חומרי ייצור, ועוד פרטי אינפורמציה נדרשים להשלמת הרכישה וידיעה שבחרתם במה שאתם זקוקים לו באמת בסלון.

Picture of קוביקס

קוביקס

רהיטים מעוצבים באווירה מודרנית. יצור ושיווק רהיטים לבית ולמשרד עם ותק של כ-10 שנים בתחום, בשיתוף מעצבים ואדריכלים מובילים בארץ.
בקוביקס אנו מתמחים ביצירת רהיטים בהתאמה אישית וליווי אישי של לקוחות ומעצבים בתהליך העיצוב והיצירה.

מוצרים שעשויים לעניין אותך

Call Now Button
×