שולחנות סלון מעוצבים מסוגים שונים – הכירו את האפשרויות

באמצעות שולחנות סלון מעוצבים, מגבשים את מראהו של החדר האורחים. מהן האפשרויות שמומלץ לכם להכיר לקראת ביצוע פעולת הרכישה? בואו ללמוד על שולחנות סלון במכלול של עיצובים ותשתיות שיסייעו לכם באירוח ביתי על פי המקובל עליכם. כמו כן, תלמדו להכיר עיצובי בוטיק של רהיטי סלון איכותיים מעולמות תוכן שונים, עץ, זכוכית, מתכות בצבעים ועוד.

שולחנות מרכזיים

כל פי רוב הם יהיו עשויים מעץ אך ניתן לרכוש גם דגמים בהם ראש השולחן מזכוכית שקופה והנישה התחתונה עשויה ממנו. היא לא בהכרח נישה של רגליים אלא יכולה להיות כל צורה סגורה אחרת, ואפילו בסיס אחיד הממוקם במרכז השולחן. שולחנות מרכזיים מביעים אמירה: יש רחבת אירוח אחת בבית שלא ניתן להגדיל או להקטין. שולחנות סלון מעוצבים אלו נועדו בעיקר למי שיש לו מעט ספות וכורסאות משום שגם אם פינת האירוח תגדל לא יהיו עוד רהיטים לאכלס בהם את האנשים. שולחן מרכזי קובע מראש מהו ממד הסלון ולכן מומלץ לרכוש אותו בהתאמה לכמות הספות והכורסאות שלכם על מנת לאפשר מקומות ישיבה ראויים לבאי ביתכם.

שולחנות הפרדה שניתן לחצוץ ביניהם

שולחנות סלון מעוצבים בסגנון זה מגיעים בדרך כלל בסט של 2 ולעתים נדירות מאד בסט של 3. הרציונל הוא שגובהו של שולחן אחד גבוה ממשנהו שגבוה מהשלישי. הצורה, לעומת זאת, נשארת זהה בכל שולחן ושולחן. לרוב, גם הצבע אך אין זה מחייב המציאות. שולחנות אלה נועדו למי שיש לו סלונים ענקיים והוא מרגיש שהוא מוגבל בשל גובה ורוחב השולחן. כאש יש מערכת של 2-3 שולחנות ניתן להפריד ובכך לממש את מלוא הפוטנציאל של מערכת הישיבה שלכם.

בחירת הגוון של שולחנות סלון

בדרך כלל שולחנות סלון מעוצבים על בסיס זכוכית יהיו שקופים לחלוטין בראש, ואת הרגליי או הבסיסים ניתן לבחור משפע של דוגמאות בהדמיית מחשב ייעודית. שולחנות סלון מעץ יהיו מבוססים על מגוון רחב של גוונים טבעיים שניתן יהיה לבחור מקולקציה ייעודית זו. שולחנות מתכת מגובשים במכלול של צבעים העשויים לספק מענה דקורטיבי מן המעלה הראשונה לחלל שלכם.

שולחנות סלון מבית קוביקס

באמצעות שולחנות סלון מעוצבים של קוביקס יכול הצרכן ליהנות ממגוון תמורות יוקרה, הפרדה של השולחנות, ריכוז סביב שולחן אחיד והנאה מפינות קפה ארעיות לצד אזור האירוח המרכזי. שולחנות סלון של קוביקס ניתן להתאים לכל רחבת מגורים, סלון, חדר אורחים או בכל אזור בו נדרש שולחן אירוח. הבחירה נעשית באמצעות הדמיית מחשב אינטרנטית ללא צורך להגיע לחנות או למשרדים.

Picture of קוביקס

קוביקס

רהיטים מעוצבים באווירה מודרנית. יצור ושיווק רהיטים לבית ולמשרד עם ותק של כ-10 שנים בתחום, בשיתוף מעצבים ואדריכלים מובילים בארץ.
בקוביקס אנו מתמחים ביצירת רהיטים בהתאמה אישית וליווי אישי של לקוחות ומעצבים בתהליך העיצוב והיצירה.

מוצרים שעשויים לעניין אותך

Call Now Button
×