שולחנות סלוניים מן המעלה הראשונה להידור חדר האורחים

שולחנות סלוניים מגבשים את אופיו של חדר האורחים. באמצעותם, ניתן ליישם פרויקטים שונים בענף האירוח הביתי הסלוני, מביקורים אינטימיים ועד אירוח קבוצות גדולות של משתתפות ומשתתפים. בואו להכיר דגמי High end של שולחנות אלה, חלקם ייראו לכם מאד מוכרים וחלקם יחדשו לכם המון בתחום זה.

שולחנות מרוכזים

שולחנות שנועדו להיות מרוכזים באזור אחד. הם לא מיועדים לגרירה ובדרך כלל נחשבים בעלי משקל כבד מאד. היתרון של שולחנות אלו הוא היציבות שהם משדרים ליושבים ובפרט לכם, בעלי הבית. שולחנות סלוניים אלה נועדו לאירוח מרוכז במקום חד ערכי שלא משתנה. במילים אחרות, הם נועדו לכל מי שיש לו מעט ספות קטנות לאירוח, ופחות לבעלי סלונים גרנדיוזיים עמוסים בהתקני ישיבה מכלל הסוגים והזנים. ניתן לבחור שולחנות מרוכזים עם ראש עץ, ורגליים בצבע זהה או דגם זכוכית עם בסיס עץ בהיר למטה וזכוכית שקופה למעלה. הבסיס עשוי להיות רגליים או צורה גיאומטרית מעוצבת בהתאמה אישית.

שולחנות הפרדה

שולחנות שניתן להפריד ביניהם ועל כן להגדיל מאד את אזור האירוח בסלון. הם מיועדים לכל מי שיש לו מספר רב של ספות או פשוט כמות רבה של מקומות ישיבה במעט מהן. במקרים אלו האורחים מוצאים את עצמם לא פעם ללא מענה קרבה לשולחן. הפתרון הוא שולחנות הפרדה שניתן להרחיקם זה מזה ולקרבם לעמדות ישיבה שמספקת עבורכם מערכת הישיבה. ניתן להתנהל או עם דגם זוג בו שולחן אחד נמוך ממשנהו או עם דגם שלישייה בו יש 3 שולחנות כאלה, גבוה, בינוני ונמוך. שולחנות סלוניים דגם הפרדה, שלא כמו שולחנות עץ וזכוכית, אינם חד גוניים. ניתן לגבשם בגוונים מרובים על פי הזמנה. בדרך כלל, אך לא תמיד, הם יהיו עשויים ממתכת שהיא סממן הצבע שלהם. יחד עם זאת, ניתן למצוא דגמים המבוססים גם על עץ אמיתי לצד תחליפים שונים באיכות מעולה.

שולחנות בתצורות שונות על פי הזמנה

בכל ז'אנר של שולחנות סלוניים ניתן לגבש רהיטים עגולים, מלבניים ועם צורות מקוריות בגוף הישיבה ובאזורי הבסיסים התחתונים. באמצעות אתר הדמיית המחשב של חברת "קוביקס" ניתן לבחור בקלות שולחנות סלוניים המתאימים למה שאתם מחפשים מבחינה דקורטיבית ומבחינה פרקטית כאחד. מבחר של שולחנות קבועים או הפרדה ממתין לכם בדפי האתר והרכישה זמינה בו ישירות. היא יכולה להיעשות גם בחנות עצמה בהתאם למה שהכי כדאי לשילוב בסלונכם.

Picture of קוביקס

קוביקס

רהיטים מעוצבים באווירה מודרנית. יצור ושיווק רהיטים לבית ולמשרד עם ותק של כ-10 שנים בתחום, בשיתוף מעצבים ואדריכלים מובילים בארץ.
בקוביקס אנו מתמחים ביצירת רהיטים בהתאמה אישית וליווי אישי של לקוחות ומעצבים בתהליך העיצוב והיצירה.

מוצרים שעשויים לעניין אותך

Call Now Button
×