שולחנות סלוניים מעוצבים – טרנדים לשנת 2022

שולחנות סלון הם מהרהיטים שלא כדאי לקחת כמובנים מאליהם ולהשקיע מחשבה רבה בעיצוב ובמבנה שלהם. במאמר זה נספק לכם עדכונים על דגמים חדישים שהושקו עבור שולחנות סלוניים. הם מתאימים לעיצוב כל בית מגורים וניחנים במגוון רב של דקורציות, פריסות וחומרי ייצור.

שולחנות מרכזיים

שולחנות סלוניים מרכזיים משמשים לאירוח ריכוזי בסלון סביב רהיט אחד. ניתן לבחור שולחן בצבע עץ או בצבעים כמו שחור, לבן או גוונים בהירים לסוגיהם. המרכזי של ימינו ניחן בטרנדים שלא היו בשולחנות בימי העבר, כמו רגליים מעוצבות בצורת מספריים, בסיסי שולחן לא מרובעים או עגולים אלא בצורות מקוריות ועוד תמורות רבות בתחום העיצוב. לשולחן חומרי ייצור משובחים, החל מעץ ועד מרכיבי בנייה מלאכותיים מן המעלה הראשונה.

שולחנות הפרדה

שולחנות סלוניים דגמי הפרדה מהווים את הטרנד החדש בעיצוב הבית. ניתן לבחור שולחנות סלוניים בעיצובים שונים, החל מאחידות גונית בין ראש השולחן לרגליים ועד 2 סגנונות גוון נפרדים. ניתן לבחור שולחנות עגולים או מלבניים וליהנות מסדרי גודל שונים של רהיטים. לשולחן הגדול יתלווה גם שולחן קטן שמעוצב אותו דבר מבחינה גיאומטרית, וניתן להפרדה ממנו.

שולחנות צד

שולחנות סלוניים אלה משמשים להצבה לצד הספות. הם דקים מאד ומאפשרים אירוח של 1-2 איש לכל היותר. מטרתם ליצור פינת קפה אינטימית. ניתן לבחור סט של 6 שולחנות סלוניים צבעוניים דגם צד או שולחנות צד בודדים או זוג שולחנות צד לבחירתכם. העיצובים של מוצרים אלה משתלבים נהדר בכל מרחב ביתי.

רכישת שולחנות סלוניים בפועל

אנו ממליצים להסדיר שולחנות סלוניים איכותיים בבית Cubix רהיטים. חברה זו משווקת שולחנות סלוניים מן המעלה הראשונה ומביאה לפתחו של הצרכן את המוצרים השווים ביותר באחריות: עיצובים מקוריים בגימור מודרני, שילוב קל ויעיל בכל מקום בבית, עמידוּת חסרת פשרות לשנים ארוכות של כל שולחן וכתב אחריות שמעיד על כך. בואו לבחור שולחנות איכות בבית רהיטים שמכיר היטב את התחום ומשווק את מיטב הדקורציות המודרניות לעיבוי עיצוב הבית. מובטחת חוויית קנייה מרנינה, מקצועית ושירות שהוא ללא פשרות מהפגישה הראשונה ועד יום ההובלה לכתובת הבית שלכם.

Picture of קוביקס

קוביקס

רהיטים מעוצבים באווירה מודרנית. יצור ושיווק רהיטים לבית ולמשרד עם ותק של כ-10 שנים בתחום, בשיתוף מעצבים ואדריכלים מובילים בארץ.
בקוביקס אנו מתמחים ביצירת רהיטים בהתאמה אישית וליווי אישי של לקוחות ומעצבים בתהליך העיצוב והיצירה.

מוצרים שעשויים לעניין אותך

Call Now Button
×