שידות חדר שינה מעוצבות בפורמט חדשני

שדרוג חדר השינה באמצעות שידות מעוצבות ניתן ליישום קל ופשוט באמצעות עיצוב מודרני חדשני. היתרון שלו על פני המתחרים הוא במינימליזם ובכך הוא יכול להשתלב בכל חדר, בכל מקום בבית ובטח בחדר השינה שלכם. היותו מינימליסטי מתבטא בכמה גורמים: היעדר ידיות, היעדר בטנה עבה של הרהיט והתבססות על צבע בהיר כמעט בכל הדגמים, מעץ מולבן ועד גוונים צבעוניים במרקם בהיר. היתרון המרכזי של רהיט מסוג זה הוא היותו בר שילוב עיצובי בכל מקום. יתרון נוסף הוא תפעול קל ופשוט, ללא ביצוע מהלכים סיזיפיים כלל ועיקר.

מגוון שידות בגובה נמוך לצד המיטה

שידות המיטה מבוססות על שני סוגי דגמים, סגור ופתוח. שידות חדר שינה מעוצבות בסגנון פתוח הן שידות ממודפות ללא מגירות או גורם סוגר אחר. המדפים נותרים פתוחים, וניתן לאחסן בהם את החפצים האישיים בלי לטרוק דלת או לסגור מגירה. ניתן לאחסן גם על גג השידה וגדם בתוכה. בדרך כלל רהיט זה יתבסס על 2 קומות פנים וגג להנחת חפצים שמשמש כמעין קומה שלישית. לחילופין, ניתן לרכוש דגם עם מדפים סגורים. גם דגם זה מבוסס על 2 קומות ומונח לצד המיטה. בדרך כלל המדפים סגורים באמצעות מגירות. יהיה זה נדיר מאד למצוא שידות חדר שיחנה מעוצבות לצד המיטה עם דגם דלתות אך הפריט בהחלט קיים ונעשה בו שימוש על ידי לא מעט דיירים מרוצים.

מגוון קומודות: קונסולות אישיות לחדר השינה

קומודות בהן מדפי דלת ובחלקן יש גם מדפי מגירה. המראה הוא כמו של ארון קטן. לרוב, גובהה של הקומודה הוא חצי עד קבע מזה של הארון. בחדרים ממש קטנים רהיט זה משמש כארון לכל דבר ועניין, לאחסון מינימלי של בגדים לשימוש חוזר. את עיקר תכולת הביגוד מאחסנים, במקרה זה, בארון חיצוני בחדר ארונות. קומודות הן מקרים פרטיים של שידות חדר שינה מעוצבות המשמשות להתארגנות לפני הכניסה למיטה ולא במהלכה. ניתן להשתמש בהן גם איך שקמים מהמיטה לפני היציאה מהחדר. בכך, המוטיב שלהן מאד מזכיר קונסולות לכניסה לבית, רק שכאן הדברים נעשים ברמת החדר. ניתן לבחור דגם עם פתיחה באמצעות מגרעת או ידיות טלסקופיות בהתאם למה שמקובל אצלכם.

שידות חדר שינה מעוצבות מבית קוביקס רהיטים

בחברת Cubix מספקים מענה מלא עבור אפיון חדרי שינה באמצעות שידות וקומודות מעוצבות. ניתן לבחור מקולקציית שידות חדר שינה מעוצבות את הדגם המבוקש עבורכם. מומלץ לעבוד עם הדמיית מחשב שמספקת החברה, ובנוסף עם מפרט טכני המפרט את מידות הרהיט. מומלץ להיעזר בצוות המכירות בכל מקרה של התלבטות בטרם הרכישה.

Picture of קוביקס

קוביקס

רהיטים מעוצבים באווירה מודרנית. יצור ושיווק רהיטים לבית ולמשרד עם ותק של כ-10 שנים בתחום, בשיתוף מעצבים ואדריכלים מובילים בארץ.
בקוביקס אנו מתמחים ביצירת רהיטים בהתאמה אישית וליווי אישי של לקוחות ומעצבים בתהליך העיצוב והיצירה.

מוצרים שעשויים לעניין אותך

Call Now Button
×