שידות לחדר שינה בעיצובים מודרניים ייחודיים

אם אתם מתעניינים ברכישת שידות לחדר שינה, במאמר זה אנו מספקים את כל האפשרויות לבחירתכם. ההמלצה שלנו היא לרכוש שידות מודרניות. מדוע? משום שהן מגיעות בעיצוב מינימליסטי ללא ידיות או עם ידיות טלסקופיות קטנות ביותר המאפשרות שילוב בכל מקום בבית, כולל כזה שמעוצב בסגנון כפרי ואפילו כפרי עמוק. עם שידות לחדר שינה במרקם מודרני אתם נהנים מרהיטים דקים, קלים לסחיבה ושינוע ומבוססים על גוונים שונים שניתן לשלב בכל סיטואציה עיצובית באשר היא. מהם דגמי השידות המעוצבות שניתן לבחור בימינו?

שידות פתוחות

שידות לחדר שינה המבוססות על שתי קומות פתוחות, עם מדפים ללא דלתות ומגירות. השידות הנם נמוכות ומיועדות להצבה בצד המיטה. בדרך כלל נהוג לרכוש זוג שידות לחדר שינה בפורמט זה ולהציב בכל אחד מצדדיה. הדבר מאפשר לכל משתמש במיטה ליהנות מהתקן אחסון לניהול התכולה לפני השינה ומיד אחריה. ניתן להציב על גביהן גם מנורות לילה אישיות בכל אחד מצדדי המיטה.

שידות סגורות

שידות הסגורות במגירות. בדרך כלל הן מגיעות בגובה של שידות פתוחות ומשמשות לאותה מטרה, התארגנות לשינה כשאתם במיטה או בדרך לקום ממנה. שידות אלו מתאימות להעמדת מנורות לילה על גביהן ומבוססות על פתיחה קלה של כל מגירה. מבוססות על 2 קומות אחסון נמוכות. ניתן לבחור דגם משולב, שחלקו פתוח וחלקו סגור באמצעות מגירה.

קומודות להצבה מול המיטה לצד מראה

קומודות הן המקבילות של קונסולות, רק במקום ברחבת הכניסה לבית הן נמצאות בחדר השינה. הן האחיות הגדולות של שידות לחדר שינה ומאפשרות את מה שמאפשרות הקונסולות, להתאפר ולהתארגן בחדר השינה, להתבונן במראה ולהתייחד עם עצמכם. במקרים בהם חדרי השינה מאד קטנים, ניתן להיעזר בקומודות כתחליף לארונות גדולים. דיירים רבים בוחרים לאחסן בתוך שידות לחדר שינה מסוג קומודות את תכולת הביגוד השמישה ביותר ואת יתר התכולה להעביר לארון מרכזי יותר בחדר ארונות ביתי.

בחירת שידות לחדר שינה באופן פרקטי

שידות לחדר שינה ניתן ואף מומלץ לבחור באמצעות הדמיית מחשב של חברת הבוטיק Cubix. בקוביקס ניתן למצוא מגוון אדיר של שידות לחדר שינה בעיצובים שונים. השידות של קוביקס ייקחו אתכם הכי רחוק שאפשר מבחינה עיצובית ויספקו לכם גם במובן הפרקטי את כל מה שאתם צריכים לשם התנהלות יעילה לצד המיטה. בדרך כל, כאשר דיירים מעוניינים לשדרג את חדר השינה הם יבחרו, לצד שידות לחדר שינה, גם קומודות אחסון גבוהות שישמשו כמעין קונסולות פנים בחדר האינטימי.

Picture of קוביקס

קוביקס

רהיטים מעוצבים באווירה מודרנית. יצור ושיווק רהיטים לבית ולמשרד עם ותק של כ-10 שנים בתחום, בשיתוף מעצבים ואדריכלים מובילים בארץ.
בקוביקס אנו מתמחים ביצירת רהיטים בהתאמה אישית וליווי אישי של לקוחות ומעצבים בתהליך העיצוב והיצירה.

מוצרים שעשויים לעניין אותך

Call Now Button
×