שידות עץ לאחסון תכולת חדר מגורים – טיפים לבחירתן

להבדיל משידות השינה ליד המיטה, שידות אחסון משמשות לאחסון ספרים ותכולת חדרי מגורים כללית. שידות עץ המבססות תשתית אחסון זו חשוב מאד לדעת כיצד לבחור. במאמר זה אנו מספקים את כל מה שתצטרכו לדעת כדי לצאת לדרככם ולעצב בחדרים שלכם או של הילדים שלכם את דגם שידת האחסון המתאים ביותר. במאמר ניגע במספר נקודות, מגיבוש העיצוב והמבנה ועד מקום רכישה מומלץ. קריאה מהנה!

טיפ מס' 1 – גבשו את העיצוב והמבנה של שידות עץ

מומלץ לגבש את המראה של השידות – מהמבנה ועד העיצוב, בשלב זה, כשאתם בתחילת התהליך וטרם חיפשתם חנות לרכוש ממנה את ההתקן. רק כאשר אתם יודעים מה אתם צריכים מהשידה שלכם, כיצד היא תיראה, באיזה צבע, באיזה גודל, כמה מדפים יהיו עליה וכד' אתם תדעו למה לצפות בבחירה הסופית שלכם ולא תיתקעו עם התלבטויות שיובילו לטעויות עיצוב קשות. במילים אחרות, הגישה לפיה בוחרים רהיטים לפי מה שיש בחנות אינה נכונה ואינה אחראית. הגעה לאותה חנות עם דרישות מכוונות מראש היא מהלך הרבה יותר חכם כי זה מוביל לכך שהקנייה שלכם בטוח תהיה איכותית ומתאימה ליעדכם.
היום ניתן למצוא שידות בסגנונות שונים בשילוב עץ כגון שידות לילה, מזנונים מעץ, ספריות מעץ ועוד מבחר עצום של מוצרים מעץ מלא.

טיפ מס' 2 – בחרו בחנות רהיטים פרטית לשם רכישת השידות

שידות עץ מומלץ לרכוש אך ורק בחנות פרטית ולא לפנות למחוזות רשתות השיווק. רק בחנות פרטית אתם נהנים מייבוא איכותי שנבחר בקפידה על ידי האמרכלים והיועצים השונים על פי עמידה בתקנים מערביים מחמירים ואיכויות נדירות שיש במוצרים, כמות מדפים נכבדה ואחסון נוח ויעיל. בחנות הפרטית יש לכם, בדרך כלל, יותר אפשרויות בחירה מאשר ברשת שיווק בשל התמקצעותה בתחום הריהוט מבלי לעסוק גם בתכולות בית אחרות כמו כלים סניטריים ולוגיסטיים.

טיפ מס' 3 – ממשו את בחירתכם באמצעות הדמיית מחשב

הדמיית מחשב מאפשרת לכם לבחור שידות עץ מבלי לצאת מן הבית. סרקו עם המחשב שלכם את קולקציית השידות של החנות הפרטית עד למצאכם את הדגם הנדרש בהתאם לעיצוב שבחרתם. גם לאחר שמצאתם אותו, חשוב לקרוא את דף המידע של המוצר ולבדוק שמדובר בפרטים שמעניינים אתכם: הצבע הוא הצבע שאתם רואים בתמונה, הגודל הוא הגודל שאתם מצפים לו, וכד'.

Picture of קוביקס

קוביקס

רהיטים מעוצבים באווירה מודרנית. יצור ושיווק רהיטים לבית ולמשרד עם ותק של כ-10 שנים בתחום, בשיתוף מעצבים ואדריכלים מובילים בארץ.
בקוביקס אנו מתמחים ביצירת רהיטים בהתאמה אישית וליווי אישי של לקוחות ומעצבים בתהליך העיצוב והיצירה.

מוצרים שעשויים לעניין אותך

Call Now Button
×