שידות עץ מעוצבות לאחסון רחב היקף

שידות עץ מעוצבות הן פתרונות אחסון משלימים לצד המזנון הסלוני. בשונה משידות חדרי השינה, אלו שידות שהייעוד שלהן הוא הסלון. ניתן להבחין בכך בקלות הודות לעיצוב הפתוח, שמגיע במקום עיצוב המגירות בשידות מיטה, וגם בדמיון החזותי המדהים שהן מפגינות ביחס למיטב דגמי המזנונים. הן יכולות להוות המשך ישיר שלהן ובכך לשמש כפתרונות אחסון שיממשו את החזון הדקורטיבי בחדר האורחים.

שידות עץ בעיצובים מודרניים – המתאימות ביותר לכלל הסלונים

הייחודיות של עיצוב מודרני בפתרונות אחסון הוא שרהיטיו משתלבים עם כלל מצבת הריהוט הביתית. גם אם יתר הסלון מגובש בעיצוב כפרי, שידות עץ מעוצבות מודרניות יתאימו לשילוב. מה הסוד של שידות אלה? דקורציה שטוחה ללא ידיות, עיצוב בצבעים בהירים, כולל בגווני עץ בהירים ומולבנים, ולא פחות חשוב – מרקם דק וצנוע המאפשר חוסר בולטות תוך דבקות בהשתלבות כמעט עם כל תכולה ביתית. לכן, אם אתם זקוקים לרכישת שידות עץ מעוצבות, העיצוב המודרני יכסה לכם את רוב הדרישות בסבירות גבוהה מאד. כמובן שיש לבדוק את הֶלֶך העניינים בתמונות להצגה ברשת האינטרנט או בביקור באולם המכירה.

סוגי שידות עץ מודרניות שניתן לרכוש

בשורות הבאות נספק דוגמאות שונות של שידות עץ מעוצבות בסגנונות מודרניים על מנת שתוכלו לבחור בדגם המבוקש להצבה בסלונכם. שידות עץ מעוצבות אלו יספקו לכם את כל פתרונות האחסון המשלימים ביחס לתשתיות האחסון הגדולות וישתלבו נהדר גם בפאן העיצובי הודות לדקורציה המינימליסטית המאפשרת זאת.

שידות עץ עם מדפים פתוחים

שידות עץ מעוצבות אלו נקראות גם שידות כוורת, בשל צורתן הפתוחה. הן מבוססות על מידוף פתוח בגדלים שונים. ניתן לרכוש רהיט בו כלל המדפים סימטרי אבל בדרך כלל שונות בין המדפים היא שיוצרת עניין בעיצוב ומאפשרת הצבה של תכולות בגדלים ייחודיים. חשוב לעבוד עם מדידה מסודרת ולקרוא מפרט מידות של מדפים בטרם הרכישה על מנת להסדיר את הרהיט המתאים לכם ביותר.

שידות עץ עם מדפים סגורים

שידות עץ מעוצבות המבוססות על דלת, מגירה או התקן פתיחה מלמעלה למטה. שידות אלו מכוסות בחלקן על ידי התקנים אלה ובחלקן האחר נותרות פתוחות. הן נועדו לכל מי שצריך לשמור תכולה מהאוויר הפתוח במצב מוגן וסטרילי. שידות עת מעוצבות אלו יכולות לשמש, למשל, כארונות תרופות או לשם אחסון מדיות האזנה וצפייה כמו תקליטורים או ויניל שעשויות להידרדר בהצבה במידוף פתוח (לצבור אבק למשל). ניתן לשלב שידות עץ מעוצבות עם מדפים סגורים ומדפים פתוחים.

Picture of קוביקס

קוביקס

רהיטים מעוצבים באווירה מודרנית. יצור ושיווק רהיטים לבית ולמשרד עם ותק של כ-10 שנים בתחום, בשיתוף מעצבים ואדריכלים מובילים בארץ.
בקוביקס אנו מתמחים ביצירת רהיטים בהתאמה אישית וליווי אישי של לקוחות ומעצבים בתהליך העיצוב והיצירה.

מוצרים שעשויים לעניין אותך

Call Now Button
×