תכנון עיצובי מומלץ של ספריות מתכת בשילוב עץ בגימור מודרני

גיבוש ספריות מתכת בבית ובמשרד נעשה בהתאם לצרכי השימוש ולתבניות עיצוב נדרשות בחלל המבנה. במאמר זה נספק את כל המידע כיצד לגבש בחלל העבודה או הסלון שלכם ספריות מתכת בשילוב עץ אשר יאפשרו לכם לאחסן ספרים בקלות וייקחו את המבנה לרמת עיצוב פנים שלא הכרתם.

גיבוש מתואם של מבנה הספרייה

המבנה מבטא את אופן השימוש המעשי שלכם בפועל. האם אתם אנשים של ריהוט גבוה עם הדום רצפה או ריהוט נמוך בגובה חצי? האם המדפים צריכים להיות מבוססים על גב הגנה מנפילה אחורית או שאין צורך ברכיב זה? בהתאם לנתונים הללו – קבעו את המבנה של ספריות מתכת בשילוב עץ עבור המבנה שלכם.

תכנון עיצוב ספריית מתכת בשילוב עץ

העיצוב מתבסס על צבעי המדפים, ואם הוחלט לרכוש גב לספריית המתכת – אז גם על הצבע שלו. במידה והחדר כבר מרוהט, רצוי לבחור בגוון המבטא את עיצוב ריהוט החדר ובמידה וזהו חדר חדש יש לקבוע את הצבע בהתאם לאופן העיצוב הביתי המבוקש. ספריות מתכת הן חלק אינטגרלי מפרזול החדר, וכאן טמון המפתח לקביעת העיצוב. אם את מתכננים חדר עם פרזול שחור, ספריה שחורה תהיה אפקטיבית. חדר בו הפרזול לבן יצריך ספריות מתכת בשילוב עץ עם מדפים בגוון זה, וכד'.

גיבוש הבחירה בפועל עבור ספריות מתכת בשילוב עץ

ספריות מתכת בשילוב עץ מומלץ לרכוש בהדמיית מחשב של חנות רהיטים. חשוב לבחור בחנות פרטית ולא ברשת שיווק על מנת לקבל את המבחר הגדול ביותר, ואת סל המוצרים האיכותי ביותר. בפרט כשמדובר על ספריות מתכת בשילוב עץ, נושא זה חשוב כי מדובר ברכיב אחסון מרכזי ברוב החדרים בהם הוא מוצב. באמצעות הדמיית המחשב ניתן למצוא בקלות ספריות מתכת בשילוב עץ על פי מידות הגובה והתכנון העיצובי שקבעתם. אנו ממליצים לבחור דגם עבה לחדר גדול ודגם דק לחדר קטן כדי ליצור פרספקטיבה מושלמת בכל מרחב ובכך להימנע מרהיט בולט ומגושם או מרהיט שלא משפיע על העיצוב המרחבי כלל. השירות כולל ייעוץ, רכישה, הובלה והתקנה. הרהיט צפוי להיות עמיד ולשמש אתכם לשנים ארוכות מאד ללא צורך בהחלפה.

Picture of קוביקס

קוביקס

רהיטים מעוצבים באווירה מודרנית. יצור ושיווק רהיטים לבית ולמשרד עם ותק של כ-10 שנים בתחום, בשיתוף מעצבים ואדריכלים מובילים בארץ.
בקוביקס אנו מתמחים ביצירת רהיטים בהתאמה אישית וליווי אישי של לקוחות ומעצבים בתהליך העיצוב והיצירה.

מוצרים שעשויים לעניין אותך

Call Now Button
×