תכנון פינות אוכל ביתיות – כך מומלץ לעשות זאת

פינות אוכל ביתיות מהוות חדרים שהם מהחשובים בחללי הבית. במאמר זה נספק את המידע הנדרש לבחירתן. כשמסדירים בבית פינות אוכל, חשוב להקפיד על המבנה המבוקש ועל העיצוב הרצוי במרחב. במאמר זה נספק לכם את כל הכלים לקביעת המבנה והעיצוב וכן להסדרה נכונה של פינות האוכל לרבות רכישה בחברת שירות איכותית המספקת הובלה והתקנה בבית הלקוח.

תכנון נכון של מבנה פינות האוכל

המבנה מבטא את אופן השימוש במוצרי הריהוט. זו לא שאלה עיצובית אלא שאלה מעשית. קבוצת דיירים, בין אם אלו שותפים ובין אם זו משפחה, בה נהוג לארח אורחים חיצוניים באופן תכוף תזדקק לפינת אוכל עם שולחן נפתח שניתן לפרוס אותו לממדים גדולים שלא נדרשים בימי שגרה ללא אירוח. בדרך זו ניתן לסגור את השולחן כאשר זה נדרש ולפתוח כל פעם מחדש עם בוא האורחים. בפינת אוכל בבית שלא מארחים בו לעתים קרובות  מומלץ יותר לרכוש שולחן מודולרי בעל ממד קבוע בהתאם לגודל המרחב. כסאות פינת האוכל עשויים להתבסס על עץ גולמי בלבד או עץ בשילוב ריפוד כלשהו מבד, עור או דמוי-עור.

תכנון מתבקש לעיצוב פינות האוכל

את עיצוב פינות האוכל יש לעשות על בסיס מבנה השולחן והכסאות הנדרש: האם השולחן צריך להיות עגול או מלבני? ואולי בכלל מדובר בשולחן בעל צורה מיוחדת? אליפטית? מלבנית עם קצוות מעוגלים? כיצד ייראו הכסאות? האם הצבע של הריפוד יהיה כמו צבע העץ או שונה? כשבוחרים כסאות עץ ללא ריפוד, הראם צריך להיות הבדל בין צבע גוף הישיבה והמשענת לצבע רגלי הכסא? גבשו את העיצוב בהתאם להעדפותיכם או על פי הנדרש בחדר, במידה ומדובר בלוקיישן שכבר הוצבו בו רהיטים קיימים.

הסדרת פינות האוכל בפועל בחברת הבוטיק קוביקס

פינות אוכל מומלץ להסדיר באתר האינטרנט של חברת קוביקס. קוביקס היא חברה פרטית העוסקת בשיווק רהיטים מודרניים לבתי אב ומשרדים. החברה מנגישה לקהל לקוחותיה פינות אוכל בנישות דקורטיביות שונות ועל בסיס מבנים שונים לאירוח ולשימוש בני הבית או המבנה בלבד. בחברה ניתן למצוא בקלות פינות אוכל מבוקשות בהתאם לאפיון שלכם. השירות כולל ייעוץ, מכירה, הובלה והתקנה.

Picture of קוביקס

קוביקס

רהיטים מעוצבים באווירה מודרנית. יצור ושיווק רהיטים לבית ולמשרד עם ותק של כ-10 שנים בתחום, בשיתוף מעצבים ואדריכלים מובילים בארץ.
בקוביקס אנו מתמחים ביצירת רהיטים בהתאמה אישית וליווי אישי של לקוחות ומעצבים בתהליך העיצוב והיצירה.

Call Now Button
×